banner290

Vanlılardan İmamoğlu'na sevgi seli: Hoş geldiniz başkanım!

Van'da ziyaretlerine devam eden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, esnafı ziyaret ederek tek tek esnafın sorunlarını dinledi. Merkez ilçesi İpekyolu’ndaki Ulu Camii'nde Cuma namazını kılan İmamoğlu namaz sonrası etrafını saran halk, İmamoğlu'na “Hoş geldiniz başkanım”, “Ekrem başkan” sloganları atıldı. İmamoğlu, Van’a cennet benzetmesi yaparak, tüm sorunların da hep birlikte halledeceklerini söyledi. 

Vanlılardan İmamoğlu'na sevgi seli: Hoş geldiniz başkanım!

Ekrem İmamoğlu ziyaretlerini gerçekleştirirken bölgede toplanan halk "Gençlik seninle gurur duyuyor" sloganı attı. Maraş Caddesi'ne geçerek esnaf ziyaretine başlayan İmamoğlu, Vanlılarla kısa sohbetler etti.

İMAMOĞLU: VAN, CENNET GİBİ BİR YER

Esnaflar geçinemediklerinden dert yanarken, İmamoğlu’da şu değerlendirmeyi yaptı: “Bu ülkenin kendi kaynağı var. Bir de her işi erbabına bırakmak lazım. Ancak bu ülkede liyakatle yönetilme biçimi yok. Van, cennet gibi yer. Turizm başta olmak üzere her güzelliğinin değerlendirilmesi lazım. Van’ın kocaman denizi var. Bunların yanında Van’da her türlü spor dalında yetenekli oyuncular var. Van, gencecik bir nüfusa sahip bir yer. Türkiye’nin en büyük 21’nci ili ama ekonomide 60’ncı sıralarda yer alıyor. Özellikle Van’a tek bir sınır kapısı yetmediğini de belirtmek isterim. Bu işi de hep birlikte halledeceğiz.”


 

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2022, 14:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vanlı65
Vanlı65 - 5 ay Önce

O da seni seviyor bu yüzden vana geldi

vanlı
vanlı - 5 ay Önce

valla bu adamı çok seviyorum iyiki vana geldi

Yunus
Yunus - 5 ay Önce

İstanbullu bu adama oy verdiği için pişman. Yinede siz bilirsiniz

Emre
Emre - 5 ay Önce

Hoşgeldiniz Ekrem Bey . Başarılar diliyorum