Vanlının ağzı artık Helvacı Ali Usta’yla tatlanacak!

Hikayesi 1892 yılına dayanan Helvacı Ali, yeni şubesini Van’da açtı. Kentin en meşhur sokağı Sanat’ta Vanlıların ağzını tatlandıracak olan Helvacı Ali, törenle hizmete girdi.

Vanlının ağzı artık Helvacı Ali Usta’yla tatlanacak!

Türkiye’nin Helvacısı Asırlık Lezzet 'Helvacı Ali' ülkemizin her yerinde müşterilerine en kolay şekilde ulaşılabilir olmak için günden güne şube sayısını arttırmaya devam ediyor. Asırlık olan helva tadını Vana getirmenin mutluluğunu yaşayan Halis Hangül, “Helvacı Ali’nin Türkiye’de ve Dünyada 126 şube bulunmaktadır. Bizlerde bu markayı Vana getirdik.

Daha önce cumhuriyet caddesinde bulunan şubemizi sanat sokağına taşıdık. Hemşerilerimizin bu tattan mahrum bırakmayacağız. Helvacı ali farklı bir tadı var. Helva hem dondurma hem de tatlı ihtiyacını gideren en büyük yiyeceğimizdir. Helvalarımızda hiçbir katkı maddesi yoktur. Şuan konseptimizde 4 çeşit helva vardır. İrmik, çikolatalı, meyve karışımı, fıstıklı helvalarımız var. Bunların hepsinde Maraş Keçi sütlü dondurmamız bulunmaktadır. Bizlerde Vanlı hemşerilerimizi bekliyoruz.” Şeklinde konuştu.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
vanlı
vanlı - 7 ay Önce

abi harika bir tatlı helal olsun