banner290

Vanspor Başkanı Mehmet Avcı’dan taraftar gruplarına çağrı!

Şehrivan TV’de Kubilay Önay’ın sunduğu Spor Şehri Van programına katılan Silahtaroğlu Vanspor Futbol Kulübü Başkanı Mehmet AVCI, taraftar gruplarına seslendi.

Vanspor Başkanı Mehmet Avcı’dan taraftar gruplarına çağrı!

ŞEHRİVAN HABER/ ŞABAN BEYAZSAÇ:

Şehrivan TV’de Kubilay Önay’ın sunduğu Spor Şehri Van programına katılan Silahtaroğlu Vanspor Futbol Kulübü Başkanı Mehmet AVCI, taraftar gruplarına seslenerek, hep birlikte kurumsal yapıyı kurmaya davet etti.

Vanspor ismini taşıyan bütün bileşenleriyle kurumsal yapının güçlenmesi adına herkesin bir gayret göstermesi gerektiğine vurgu yapan başkan Avcı, “Vanspor için kurumsal bir yapıyı ortaya koymak adına yönetim kurulu olarak çok ciddi gayret gösteriyoruz ve Vanspor ismini taşıyan bütün bileşenleriyle bu kurumsal yapının güçlenmesi adına herkesin bir gayret göstermesini istiyoruz. Burada Vanspor'un en önemli gücü olun önemli düzeyde katkısı olan Vanspor taraftar gruplarına kurumsallaşması adına bir çağrıda bulunuyorum. Yarın kendileri ile zaten görüşme yapacağız bizlerle birlikte hareket edip kurumsal yapıyı hep birlikte oluşturalım daha sonraki süreçte bütün ihtiyaçlarınız noktasında Vanspor elinden gelen bütün gayreti gösterecek seferber edecek.” ifadelerine yer verdi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2021, 00:01
YORUM EKLE