banner290

Vanspor, bilet fiyatlarında değişiklik yaptı!

Vanspor FK, taraftarların stadı doldurması, birlik ve beraberliğin sağlanması amacıyla bilet fiyatlarında değişikliğe gitti.

Vanspor, bilet fiyatlarında değişiklik yaptı!

Şehrivan HaberKapalı ve açık tribün şeklinde ayrım bulunan ve 15 TL ile 20 TL arasında fiyatlara satılan biletler, yapılan açıklama sonrası tribünler arası ayrım yapılmaksızın biletler 10 TL’den satışa çıkarılacağını bildirdi. Stadın doldurması, birlik ve beraberliğin sağlanması amacıyla bilet fiyatlarında değişikliğe giden Vanspor Futbol Kulübü, taraftarlara da müjdeli haberi duyurdu.  
Vanspor FK adına açıklama yapan, Vanspor FK Taraftarlar ve Stadyum Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyesi Yavuz Kuşan, “Bundan böyle devre arasına kadar oynanacak tüm profesyonel müsabakalarda tribünlerin tamamının fiyatlarını 10TL olarak belirlendi. Bilet fiyatları düzenlemesini tamamen taraftarlarımızın stadı doldurması, birlik ve beraberliğimiz amacına yöneliktir, taraftarlarımıza ve camiamıza hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2021, 20:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
AKIL AKILDAN ÜSTÜNDÜR
AKIL AKILDAN ÜSTÜNDÜR - 9 ay Önce

TABİKİDE SEYİRCİ AZALIR VE BİLET FİYATI DÜŞER İZLENECEK BİR TAKIM ORTADA KALMADI SERVET VE EKİBİNİN OYUNLARININ CANI SAĞ OLSUN