Vanspor – Kırşehir Belediyespor maçı saat kaçta hangi kanalda?

TFF 2. Lig kırmızı grupta mücadele eden temsilcimiz Vanspor FK, ligin 14. Hafta maçında Kırşehir Belediyespor’u konuk ediyor. Birçok futbol sever nefesleri kesecek olan bu zorlu müsabakayı ekran başında takip etmek istiyor. Bunun içinde arama motorlarından Vanspor FK – Kırşehir Belediyespor maçı hangi kanaldan canlı yayınlanacak?

Vanspor – Kırşehir Belediyespor maçı saat kaçta hangi kanalda?

TFF 2.Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Vanspor FK 14.hafta maçında Kırşehir Belediyespor’u konuk ediyor. Birçok futbol sever nefesleri kesecek olan bu zorlu müsabakayı ekran başında takip etmek istiyor. Peki Vanspor FK - Kırşehir Belediyespor por maçı hangi kanaldan canlı yayınlanacak?


VANSPOR FK -  KIRŞEHİR BELEDİYESPOR MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA? 
Vanspor FK - Kırşehir Belediyespor 14.hafta maçında karşı karşıya geliyor. Bu zorlu müsabaka yarın saat 13.00 'te Van Atatürk Şehir stadında oynanacak.


VANSPOR FK - KIRŞEHİR BELEDİYESPOR HANGİ KANALDAN CANLI YAYINLANACAK?
Vanspor FK – Kırşehir Belediyespor maçı Şehrivan TV ve World Türk tv’den canlı yayınlanacak.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Okan Saygili
Okan Saygili - 3 hafta Önce

Kocaelispor maçinda da World Turk denen kanal bozuntusu maçı verdi ve bizi verem etti. Dayanamadım kanala telefon açıp bu rezillik neden oluyor dedim.Abuzittinin verdiği cevap çok yükleme oluyormuş ondanmış sanki Dünya kupasıda arkadaş milyar izliyor maçı. 600 kişimi ne izliyordu maçı. Senin altyapın 600 kişiyi kaldırmıyorsa nedemeye maçı yayinliyorsun keko. Koskoca Vanspor taraftarları ile dalgamı geçiyorsunuz siz?