banner278

Vanspor Kulüp Başkanı Seyithan İzsiz istifa etti!

Van Spor Futbol Kulübü (FK) Başkanı Seyithan İzsiz, Sarıyer Spor maçı sonrası taraftarlara istifa sinyali verirken, maç sonrası basınla bir araya gelerek istifa ettiğini açıkladı. 

Vanspor Kulüp Başkanı Seyithan İzsiz istifa etti!

ŞEHRİVAN HABER/ ORHAN SAĞLAM

Sarıyer maçı sonrası Vanspor taraftarlarına seslenen Başkan Seyithan İzsiz, "Van'a kalbimi bıraktım Allah'a ısmarladık" söylemleriyle istifa sinyali verirken, düzenlen toplantıda kentteki yerel ve ulusal basınla bir araya gelerek istifa sinyalini doğruladı.

BAŞKAN İZSİZ: VANSPOR FUTBOL KULUBÜNDEN İSTİFA EDİYORUM 

İstifasını açıklayan Başkan İzsiz, “Son olarak hakkımı helal ediyorum ve sizinde marifetinizle tüm hemşerilerimde haklarını helal etmelerini istiyorum. Mehmet Avcı bey as başkanımız, diğer kardeşlerimle birlikte inşallah yönetimimize kaldığı yerden devam edecektir.  Bu akşam Vanspor Futbol Kulübünden istifa ediyorum. Dolaysıyla başta tüm kardeşlerim halklarını bana helal etsinler. Van spor Fk bundan sonra kaldığı yerden Mehmet Avcı As başkanımla devam edecektir. Ben bu hususta bir kardeşleri olarak her zaman yanlarında olacağım ve maçlarada elimden geldiği kadar da katılmaya devam edeceğim. Son olarak sizleri tanımaktan, aynı sofrada oturmaktan, aynı havayı teneffüs etmekten çok büyük keyif aldım. Sizleri tanıdığıma çok sevindim, siz bana hakkınızı helal edin benim size sonuna kadar helaldir” dedi. 

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2021, 23:38
YORUM EKLE