Vanspor’da yaşanan istifalar sonrası yönetiminden ilk açıklama geldi!

Vanspor’da dün hareketli saatler yaşandı. Yeni sezon öncesi yapılan tüm hazırlıklar başkan Mehmet Avcı’nın görevi bırakmasıyla istifalar da ardı ardına geldi.

Vanspor’da yaşanan istifalar sonrası yönetiminden ilk açıklama geldi!

Başkan Mehmet Avcı ve as başkan Akın Dinçer İstifalarını yönetime sunarken Yönetim kurulunda alınan karar ile olağan üstü kongre tarihine kadar Kulüp Başkanlık görevini Yavuz Kuşan, Asbaşkanlık görevini Yunus Emre Aykaç devredildiğini duyurdu.

Vanspor FK’dan yapılan açıklamada, “Kulüp Başkanımız Sn. Mehmet Avcı ve Asbaşkanımız Sn. Akın Dinçer 22.06.2022 tarihinde gerçekleştirdiğimiz Yönetim Kurulu toplantısında, yaşanan son gelişmelerin ardından gördükleri lüzum üzerine istifalarını sunmuşlardır. Değerli yöneticilerimize kısa sürede kulübümüze kazandırdıkları değer ve tüm çalışmaları için teşekkür ediyoruz.

Yönetim kurulunda alınan karar ile olağan üstü kongre tarihine kadar Kulübümüzün Başkanlık görevini Yavuz Kuşan, Asbaşkanlık görevini Yunus Emre Aykaç devralmıştır. Taraftarlarımız şundan emin olsun ki, Kulübümüz kongre tarihini beklemeden çok hızlı bir şekilde yeni sezon planlamasına kaldığı yerden devam edecek gerekli tüm çalışmaları ilerletecektir.” Denildi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2022, 14:47
YORUM EKLE