banner290

Vaski duyurdu: Van'ın birçok mahallesinde su kesintisi yaşanacak!

Vaski, merkez İpekyolu ve Muradiye içme suyu hattındaki ani arızalar nedeniyle Van'ın birçok mahallesinde zorunlu su kesintisine gidileceğini duyurdu. İşte kesintinin yapılacağı yer tarih...

Vaski duyurdu: Van'ın birçok mahallesinde su kesintisi yaşanacak!

MURADİYE'DE 8 SAATLİK SU KESİNTİSİ

VASKİ'den yapılan açıklamada, "Muradiye ilçe merkezi ve Şehit Mehmet Bey Mahallesini besleyen sondajda oluşan ani arıza nedeniyle; 22 Eylül 2022 Perşembe (Bugün) 10:00 - 18:00 saatleri arasında Muradiye ilçe merkezi ve Şehit Mehmet Bey mahallesinin bir kısmında zorunlu su kesintisine gidilecektir."

İPEKYOLU'NDA 8 SAATLİK SU KESİNTİSİ

Ayrıca, Vaski'den yapılan açıklamada, "Bostaniçi Mahallesi bulunan 500'lük içme suyu isale hattında meydana gelen ani arıza nedeniyle; Sıhke TOKİ, Beyüzümü, Bostaniçi, Seyrantepe, Yalımerez ve Kıratlı Mahallelerinde 22 Eylül 2022 Perşembe günü saat 15:30 ile akşam saat 23:30 arasında zorunlu su kesintisine gidilecektir.  Yapılacak çalışmanın hızlı ve programlı bir şekilde tamamlanması için gerekli tüm tedbirler alınmıştır. Meydana gelen ani arızanın onarılmasıyla birlikte sular verilecektir. Vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için tedbirli olmaları gerekmektedir. Su kesintisinden etkilenen mahalleler için talep edilmesi durumunda kurumumuz tarafından tankerle su desteği sağlanacaktır. Vatandaşlarımıza önemle duyurulur. " Denildi.

SABAH

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2022, 15:24
YORUM EKLE