banner211

VASKİ RÖGAR İHALESİ YAPTI

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürlüğü, kentte yeni yapılan hatlar ile eski hatlarda kullanılmak üzere rögar (baca) kapağı ve çerçeve montaj ihalesi gerçekleştirdi...

VASKİ RÖGAR İHALESİ YAPTI

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürlüğü, kentte yeni yapılan hatlar ile eski hatlarda kullanılmak üzere rögar (baca) kapağı ve çerçeve montaj ihalesi gerçekleştirdi.

 

VASKİ toplantı salonunda Orhan Özdoğan Başkanlığında toplanan ihale komisyonu ihaleye giren firmaların teklif zarflarını değerlendirdi. 2 kısımda yapılan Rögar kapağı ve Çerçeve montaj elemanı ihalesine toplam 6 firma teklif verdi. İhaleye katılan firmaların teklifleri komisyon tarafından detaylı olarak incelendi. Tüm tekliflerin değerlendirildiği ihalede uygun teklif veren firmalar incelenerek, sonuçlar açıklanacak. İhalenin sonuçlanmasından sonra ki süreç te ise uygun görülen ve gereksinim olan tüm alanlarda ki eksik veya eski rögar kapakları tespit edilerek montajları gerçekleştirilecek. İhalenin yaklaşık maliyetinin 762 bin TL olduğu açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2015, 09:14
YORUM EKLE