Yeniden Refah Partisi’nin Van’daki üye sayısı belli oldu!

Yeniden Refah Van İl Başkanı Göksel Yarız, kentteki gazetecilerle bir araya gelerek, üye sayılarını da açıkladı. Yarız, ayrıca üye sayılarını da açıklayarak hedeflerinin Aralık ayı sonu itibarıyla 10 bin üye olduğunu açıkladı.

Yeniden Refah Partisi’nin Van’daki üye sayısı belli oldu!

ŞEHRİVAN HABER: FATMA POLATCAN

Yeniden Refah Van İl Başkanı Göksel Yarız, kentteki gazetecilerle bir araya gelerek Yeniden Refah Partisi Genel Başkanlarının Van’da 3 gün boyunca kampa gireceklerini açıkladı. Yarız, ayrıca üye sayılarını da açıklayarak hedeflerinin Aralık ayı sonu itibarıyla 10 bin üye olduğunu dile getirdi. 

YARIZ: BİN 331 ÜYE SAYIMIZ VAR

Yarız, üye sayılarının bin 331 olduğunu belirterek, “Bin 331 üye sayımız var. Biz bu göreve geldikten sonraki üyelerimizdir. Hedefimiz inşallah Aralık ayına kadar 10 bin üye seviyesine ulaşmak. Şu anda da binin üzerinde ıslak imzalı üyemiz var” ifadelerini kullandı. 

YARIZ: YARGITAY KAYITLI VE ELİMİZDE ISLAK İMZALI 500 BİN ÜZERİNDE ÜYEMİZ VAR 

Yargıtay kayıtlı yaklaşık 300 üyelerinin olduğunu belirten Yarız, “Türkiye’nin en hızlı büyüyen siyasi partisi olma onurunu yaşıyoruz. 300 bine yakın Yargıtay kayıtlı ve elimizde ıslak imzalı 500 bin üzerinde üyemiz var. Aylık olarak 30 bin yeni üye kaydı gerçekleştiriyoruz. Halkımız çözümün Yeniden Refah’ta, Milli Görüş’te olduğunu kabul etmiş ve benimsemiştir. Bunun en net sonucunu 2023 seçimlerinde göreceğiz” dedi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE