banner272

Zabıtadan Van gölü temizliği

Van’da Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 195’nci yıl dönümü nedeniyle büyükşehir belediyesi zabıta ekipleri, Van Gölü sahilinde temizlik çalışması yaptı.

Zabıtadan Van gölü temizliği

Van Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, “1-7 Eylül Zabıta Haftası” kapsamında kentte çeşitli etkinlikler düzenliyor. Bu kapsamda Van Gölü’nde yaşanan kirlilikle mücadeleye dikkat çekmek amacıyla farkındalık çalışması yapan ekipler, Edremit sahilinde çöp topladı. Van Gölü’ndeki kirliliğin önüne geçmek için verilen mücadeleye dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla yapılan etkinliğe Zabıta Daire Başkanı Sabahattin Ergenç ve çok sayıda zabıta memuru katıldı.

Türkiye’nin en köklü teşkilatlarından olan zabıta teşkilatı, kentteki düzeni ve konforu sağlamanın yanında kentin değerlerine de sahip çıkıyor.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2021, 11:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
haktan
haktan - 2 hafta Önce

canı sıkılan kendini göstermeye çalışan soluğu van gölü sahillerinde alıyor, elinde çöp poşeti göstermelik bir kaç yüz metrelik temizlik akabinde fotoğraflar çekilip olay kapanıyor. göl çevresinin düzenli olarak temizlenmesi gerekmekte, bunun için gölün etrefında ki tüm belediyelerin düzenli bu işe eğilmesi lazım.
ne kadar çevreciyim pozu vermek adına yapılan bu çalışmaları kaale almayın..........

banner269

banner260