Ziraat Bankası Van’da uygun fiyata konut satacak! İşte detaylar

Son dönemlerde artan gayrimenkul fiyatları, Van’da gayrimenkul sahibi olmak isteyen yatırımcıların satışa çıkardığı uygun fiyatlı konutlar ile yatırımcıların yüzüne güldürecek. Ziraat Bankası Van'da elinde bulunan icralık 2 gayrimenkulleri piyasanın altında fiyatlardan satışa çıkardığını açıkladı. İşte Ziraat Bankasının satışa çıkardığı uygun fiyatlı iki konutun detayları...

Ziraat Bankası Van’da uygun fiyata konut satacak! İşte detaylar

Ziraat Bankası Van'da elinde bulunan icralık 2 gayrimenkulleri piyasanın altında fiyatlardan satışa çıkardığını açıkladı.

2+1 320 BİN TL

Ziraat Bankasının satışa çıkardığı Konutun Van Edremit ilçesinin Süphan Mahallesi’nde bulunduğunu belirtilirken satışa çıkarılan konutun bir apartman dairesi 2+1 olduğu ve 104 metrekare olduğu belirtildi. Bankası, ihale başlangıç bedelini ise, 320 bin TL olarak belirledi.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ


 

3+1 845 BİN TL

Ziraat Bankasının satışa çıkardığı Konutun Van İpekyolu ilçesinin Şerefiye Mahallesi’nde bulunduğunu belirtilirken satışa çıkarılan konutun bir apartman dairesi 3+1 olduğu ve 155 metrekare olduğu belirtildi. Bankası, ihale başlangıç bedelini ise, 845 bin TL olarak belirledi.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE