banner290

Başkan Tanış, gençlerle bir araya gelip talep ve önerilerini dinledi!

Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, gençlik meclisi üyeleriyle bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Tanış, gençlerle bir araya gelip talep ve önerilerini dinledi!

Her hafta farklı mahallelerin gençleriyle bir araya gelen Başkan Tanış, bu hafta Çörekli, Üçgen, Cevizalan, Giyimli, Yurtbaşı, Taşdönderen, Doluçıkın, Arındı ve Hoşab Mahalleleri gençleriyle bir araya geldi. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde her hafta organize edilen programda gençler, talep, öneri ve projelerini bildirerek karar alma sürecine aktif katılım sağlıyor.


Bu hafta Hoşab Mahallesi'nde 130 gencin katılımıyla düzenlenen toplantıda güncel siyasetten, sanata, dijital dönüşümden bilime birçok alanda geniş kapsamlı keyifli sohbet gerçekleştirildi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
BAŞARILAR DİLERİZ.
BAŞARILAR DİLERİZ. - 2 ay Önce

Hoşap'ı, çarşılarını, kale çevresi ve sur içini, yolları ve köprülerini, park ve yeşil alanlarını kapsayan ve iki yıl önce çok sayıda görseli paylaşılan proje ve çalışmaların çok ağır ilerlememesi, bu sene ilkbahar, yaz ve sonbahar aylarında bitirilip hizmete açılmasını bekliyoruz. Bu küçük tarihi beldemiz Van'ın gözbebeği olan şirin, otantik, bakımlı, güzel, yeşil, ferah ve ilgi çekici bir turistik belde olsun. Bu gibi elzem projeler kaplumbağa hızıyla ilerlemesin, yılan hikayesine dönmesin.