banner254

Başkan Aslan: “yeni yollar, sokaklar açıyoruz”

Van’ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, memleketin en büyük sorunlarından birinin trafik olduğunu belirterek, “Bu sorunu bir nebze olsun çözmek için yeni yollar, sokaklar açıyoruz” dedi.

Başkan Aslan: “yeni yollar, sokaklar açıyoruz”

Beraberindeki belediye başkan yardımcıları ve ilgili birim müdürleriyle ilçe genelinde aile, esnaf ve mahalle ziyaretlerini sürdüren Başkan Vekili Aslan, belediyenin yaptığı çalışmaları da yerinde incelemeye ve denetlemeye devam ediyor. Aslan, ilk olarak Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Serhat Mahallesi Menekşe Sokaktaki yeni yol açma ve alt yapı çalışmalarını inceleyerek, birim çalışanlarından bilgi aldı.

İSTEK VE TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Başkan Vekili Aslan, daha sonra Selimbey Mahallesi’ndeki aileleri ziyaret ederek; sorun, istek ve taleplerini dinledi, çocuklarla da yakından ilgilendi. Aslan, son olarak Maraş Caddesi üzerinde bulunan Kent Park içinde inşa edilen Eğitim Köşkünde incelemelerde bulundu. Aslan, Park ve Bahçeler ile Plan ve Proje müdürlüğü çalışanlardan bilgi alarak, çalışmaların hızlandırılması talimatını verdi.

“Yeni yollar, sokaklar açıyoruz”

Belediye tarafından yapılan çalışmalarla İpekyolu’na değer kattıklarını kaydeden Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, “İlçemize, Van’ımıza hizmet etmeye devam ediyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüz birçok yerde yeni yol açtı. Memleketimizin en büyük sorunlarından biri trafik sorunu. Bu sorunu bir nebze olsun çözmek için yeni yollar, sokaklar açıyoruz. Arkadaşlarımız yoğun şekilde çalışıyor, çalışma sezonunun bitmesine az bir zaman kaldı. Bu kalan süreyi de en verimli şekilde değerlendirmek istiyoruz” dedi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2020, 11:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yöneticilerimizin dikkatlerine arz ediyoruz.
Yöneticilerimizin dikkatlerine arz ediyoruz. - 8 ay Önce

DEĞERLİ KAYMAKAMIM, ESKİ CEZAEVİ CADDESİ DE TIPKI SUVAROĞLU CADDESİ GİBİ GENİŞLETMEYE VE PRESTİJ CADDE YAPMAYA OLDUKÇA MÜSAİT. LÜTFEN O CADDE DE GENİŞLETİLEREK ASFALTI, KALDIRIMLARI, IŞIKLANDIRMASIYLA BERABER ELDEN GEÇİRİLSİN EFENDİM.

Halk
Halk - 8 ay Önce

Helal olsun. halkin icinde ve calisan biri. boylesi az gelir bu taraflara. tebrik ederim

CAHİT SARICA
CAHİT SARICA - 8 ay Önce

Başkanım van ipekyolu ilçesi halilağa mahallesi Terzioğlu cad. Sarıca çıkmaz sokağında açılması için 45 komşularımızın imzası ile dilekçe verdik. yanlız henüz açılmadı.Terzioğlu caddesi ile eskı kale yolu arasında acılacak yol 7 adet çıkmaz sokağın bu caddeye acılması demektir. Mahallemiz tam bir kör döğüm olmuş bir durumda lütfen bu konuda mahalle halkımızında yoğun bir talebi vardır. bu konuda mahalemize yardımcı olursanızsa çok seviniriz.