banner272

Başkan Say’dan belediye kiracılarına güzel haber! Erteleme desteği vereceğiz

Van Edremit Belediye Başkanı Av. İsmail Say korona virüs salgını sürecinde iş yapamayan ve mağdur olan kiracılara kira ödemesi ve erteleme desteği verileceğini söyledi.

Başkan Say’dan belediye kiracılarına güzel haber! Erteleme desteği vereceğiz

Van Edremit Belediye Başkanı Av. İsmail Say sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla ilçe esnaf ve vatandaşları sevindirdi. Korona virüs salgını sürecinde iş yapamayan ve mağdur olan kiracılara kira ödemesi ve erteleme desteği verileceğini söyleyen Başkan Say aynı zamanda yapılacak desteklerle ilgili çalışmaların başladığını duyurdu.

Başkan Say, “Bu zorlu süreci kurallara uyarak ve birbirimize omuz vererek hep birlikte aşacağız. İlk etapta; “Belediyemiz kiracılarına kira ödemesi ve erteleme desteği vereceğiz.” Ayrıntılar üzerinde arkadaşlarımız çalışıyor. Kiracılarımızı önümüzdeki haftadan itibaren bilgilendireceğiz. Yine Belediyemizin imkânları ölçüsünde; ileriki günlerde halkımıza ve esnaflarımıza yapacağımız destekler konusunda arkadaşlarımızla titiz bir çalışma yürütüyoruz. Netleştikçe bunları sizlerle paylaşacağız. Biz büyük Edremit Ailesiyiz. Sıkıntıları birlikte aşacağız” dedi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
İlhan
İlhan - 11 ay Önce

SAYİN BAŞKAN EMİNPAŞADA İMAR YOLARI ACIN İPEKYOLU BEDİYESİ BÜT YOLLARI ACTI ALLAH RZASI BIŞLER YAPIN

van65
van65 - 11 ay Önce

sayın başkan ulaşım sorunu ne olacak yeni toki 10 11 12 13 etapların hali

banner269

banner260