banner211

ÇATAK'TA ÖĞRENCİLER YARARINA KERMES

Çatak ilçesindeki Atatürk Ortaokulu’nun öğretmen ve öğrencilerinin işbirliğiyle fakir öğrenciler yararına kermes düzenlendi...

ÇATAK'TA ÖĞRENCİLER YARARINA KERMES

Çatak ilçesindeki Atatürk Ortaokulu’nun öğretmen ve öğrencilerinin işbirliğiyle fakir öğrenciler yararına kermes düzenlendi.

 

Merkez taziye evinde düzenlenen kermeste, öğrencilerin sene boyunca yapmış olduğu çalışmalarla yöresel yiyecek ve içecekler satışa sunuldu. Kermesin açılışını gerçekleştiren Çatak Kaymakam Uhut Emre Koyuncu, stantları tek tek dolaşıp resim öğretmeni Abdulkadir Kozan ve öğrencilerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kaymakam Koyuncu, stantları gezerken öğrencilere ve okula katkı sağlamak için bir kaç eser satın alarak, emeği geçen herkese teşekkür etti. Atatürk Ortaokul Müdürü Hamdi İnan, eğitime desteklerinden dolayı öğrencilerin yapmış olduğu çalışmayı Kaymakam Uhut Emre Koyuncu'ya takdim etti. İnan, “Kermesimizin amacı, yetenekli öğrencilerin eserlerini satışa sunup, özgüvenlerini kazandırmaktır. Açılışa katılan Kaymakam Koyuncu ve eşi başta olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi. Kermesin açılışına Kaymakam Uhut Emre Koyuncu, Çatak Belediyesi Eş Başkanı Evin Keve, Milli Eğitim Şube müdürleri Burhan Şahin ve Metin Yaltay ile kurum amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve davetliler katıldı.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2015, 10:31
YORUM EKLE

banner246