banner211

EDREMİT BELEDİYESİ TAŞINDI

Edremit Belediyesi, büyükşehir yasasıyla beraber merkez ilçe statüsüne kavuşmasının ardından yeni binasına taşındı. Nüfusun 13 binden 105 bine çıkmasıyla beraber daha sağlıklı hizmet üretebilmek için Edremit Belediyesi yeni hizmet binasına taşındı.

EDREMİT BELEDİYESİ TAŞINDI

Edremit'in merkez ilçe olması ve belediyenin hizmet götüreceği alanın genişlemesiyle beraber söz konusu eski hizmet binasının cevap verememesinden kaynaklı ana hizmet binası yine Edremit ilçe merkezinde bulunan ve önceden de belediyeye ait olan 3 katlı binaya taşındı. Edremit-Gevaş yolu üzerinde bulunan Edremit Belediyesi'nin yeni hizmet binası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İlçe Tarım Müdürlüğünün hemen yanında yer alıyor. Belediye binasında başta belediye eş başkanlığı ve eş başkan yardımcılıkları, imar işleri müdürlüğü, fen işleri müdürlüğü, yazı işleri müdürlüğü, basın halkla ilişkiler, destek işleri müdürlüğü, encümen odası bulunurken aynı zamanda binanın içinde konferans salonu niteliğinde hem büyük toplantıların yapılabileceği hem de belediye meclis toplantısının düzenlenebileceği konferans salonu bulunuyor.

Belediyenin çarşı merkezinde bulunan eski hizmet binası ile Çicekli beldesinde bulunan hizmet binaları da temizlik işleri müdürlüğü, evlendirme ve emlak istimlak müdürlüğüne ayrılacağı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2014, 13:42
YORUM EKLE

banner246