banner290

İş İnsanı Selcen Gür Van’da kitapseverlerle buluşacak!

İş insanı, yazar ve girişimci Selcen Gür, Van Edebiyat Mahfili ve Üvercinka Kültür Sanat Akademi iş birliğiyle Van’da kitapseverlerle buluşacak.

İş İnsanı Selcen Gür Van’da kitapseverlerle buluşacak!

ŞEHRİVAN HABER: HAKİM İNALGÖZ

Van Edebiyat Mahfili, yazar ve şairleri Van’da ağırlamaya devam ediyor. Edebiyat alanında kentte önemli çalışmalara imza atmayı sürdüren Van Edebiyat Mahfili, iş insanı, yazar ve girişimci Selcen Gür’ü Van’da ağırlayacak. Van Edebiyat Mahfili ve Üvercinka Kültür Sanat Akademi iş birliğiyle Van’a gelen Gür, 7 Haziran Salı günü saat 17:30’da Üvercinka Kültür Sanat Merkezi’nde Vanlılarla buluşacak. Hem söyleşi hem de imza günü gerçekleştirecek olan Selcen Gür’ün kitapları, okurlara ücretsiz olarak sunulacak.

SELCEN GÜR KİMDİR?

24 Ağustos 1976'da İstanbul'da doğmuştur. İstanbul Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü'nden mezun olmuştur. 1997-1999 yılları arasında Cosmopolitan dergisi için yazarlık yapmıştır. 1999-2000 yıllarında Essex Üniversitesi'nde sosyoloji alanında master yapmıştır. 2001'de Turizm Bakanlığı'nda Turizm Bakanı Basın Danışmanı olarak göreve başlamıştır. 2003'ten beri Doğan Sigorta Brokerliği AŞ'de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO olarak çalışmaktadır. 2006-2012 yılları arasında Posta Gazetesi'nin Modern Hayatlar sayfasında köşe yazarlığı da yapan Selcen Gür, aynı zamanda Mor Gözyaşları isimli kadına şiddet konulu bir şarkı bestelemiştir. Selcen Gür, Mustafa Sandal, Öykü Gürman, Funda Arar ve Nihan Akın gibi birçok şarkıcıya sözü ve müziği kendisine ait olan şarkılar vermiştir. Kurucusu olduğu Tara Kitap ile Türkiye'nin ilk fijital romanı Dolunay Kırmızısı'nı çıkartmıştır. Almanca ve İngilizce bilen Selcen Gür, Göktuğ Gür ile evlidir ve 2 çocuk annesidir.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER