banner290

Van'daki Milyonluk düğün gündemden düşmüyor… Sunucu Hakan Ural, kendisini fahri Gevdan Aşiretli ilan etti!

Sunucu Hakan Ural, Neler Oluyor Hayatta programında ‘Ben de artık Gevdan Aşiretindenim’ dedi. Sunucu Hakan Ural, "Gevdan aşireti lideri Mehmet Aslan'a teşekkür ediyorum. Yaptığım çağrıyı ışık hızıyla karşıladı. Baklavaları yolladığı için Allah razı olsun. Kendimi bu saatten sonra fahri Gevdan Aşiretli ilan ediyorum.” Dedi.

ŞEHRİVAN HABER Gevdan Aşiret lideri Mehmet Aslan’ın oğlu geçtiğimiz günlerde dünya evine girmiş, takı töreninde damada 4 milyon 123 bin TL nakit para, geline ise 3 kilo altın takılmış ve düğün son yılların en çok takı takılan düğünü olarak kayıtlara geçti. Görkemli düğün, Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı'nın sunumuyla hafta içi her gün yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programına da konu olmuş ve Hakan Ural programda ‘Bize de bir baklava yollarlar’ demişti.

HAKAN URAL: GEVDAN AŞİRETİNDENİM

Bunun üzerine Gevdan Aşireti lideri Mehmet Aslan, Hakan Ural’a bir tepsi baklava gönderdi. Hakan Ural, programda yaptığı konuşmada Gevdan Aşireti reisi Mehmet Aslan’a teşekkür ederek, artık fahri Gevdan Aşiretli olduğunu dile getirdi. Ural, programda şunları söyledi: “Sevgili Gevdan Aşiretinin reisi Mehmet Aslan Bey’e çok teşekkür ediyorum. Yaptığım çağrıyı ışık hızıyla karşıladı. Baklavaları yolladığı için Allah razı olsun. Kendimi bu saatten sonra fahri Gevdan Aşiretli ilan ediyorum.”Van'da gerçekleşen görkemli düğün gündemden düşmüyor… Sunucu Hakan Ural, kendisini fahri Gevdan Aşiretli ilan etti!

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2022, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER