banner290

Aksa Van Doğalgaz Şirket Müdürü Akyüz, açıkladı… “Özalp, 2023 yılı içesinde doğalgaza kavuşacak!”

Aksa Doğalgaz, Van’daki faaliyetlerini sürdürüyor. Kentin birçok ilçesi doğalgaza kavuşurken, Aksa Van Doğalgaz Şirket Müdürü Müsayip Akyüz de 2023 yılı içerisinde Özalp ilçesinin doğalgaza kavuşacağını söyledi. 

Aksa Van Doğalgaz Şirket Müdürü Akyüz, açıkladı…  “Özalp, 2023 yılı içesinde doğalgaza kavuşacak!”

ŞEHRİVAN HABER: Dağıtım bölgelerinden Van’daki faaliyetlerini sürdüren Aksa Doğalgaz, kent merkezi dahil, gaz arzı sağladığı tüm ilçelerde mevcut şebeke altyapısını genişletmeye devam ediyor. Birçok ilçe doğalgaza kavuşurken, Aksa Van Doğalgaz Şirket Müdürü Müsayip Akyüz de Özalp’ın 2023 yılı içerisinde doğalgaza kavuşacağını açıkladı. 

AKYÜZ: HEDEF, 20 BİN AİLE 

Aksa Van Doğalgaz Şirket Müdürü Müsayip Akyüz, Aksa Van Doğalgaz’ın 2023 hedefleri doğrultusunda Van il merkezi ve ilçelerinde yatırım faaliyetlerinin artacağını vurguladı. Akyüz,  “Yeni yatırımlar ve altyapı çalışmalarımız sonucu doğal gazı her geçen yıl daha da yaygınlaştırmaya devam ediyoruz. Bu yıl şebeke altyapı çalışmalarımızı tamamlayarak genişleme bölgelerimizden Özalp ilçemize doğal gaz arzı sağlamayı, şehrimizde 20 bin yeni ailemizi daha doğal gaz konforuyla buluşturmayı hedefliyoruz. Bugüne kadar kalite tutkumuzdan ödün vermeden kentimizin yarınları için çalıştık, gelişerek ve geliştirerek sürekli büyümeyi ilke edindik. Faaliyetlerimizle birlikte istihdam olanakları var etmeyi ve kentimizin ekonomisine katkı sağlamayı sürdüreceğiz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kkkkk
Kkkkk - 1 hafta Önce

Tüm illerde köylere kadar doğalgaz sorunu halledilmiş Van merkezde bile hala altyapı sorunu devam ederken ozalpa doğalgaz götürmeyi bir erdem olarak görmek nasıl bir ayıptır?

Nana
Nana - 1 hafta Önce

Tamı tamına 6 ay oldu selahattin eyyubi mahallesi kisla yolu 5. Sokaga altyapi cekileli. Butun tesisati bagladik peteklere su verdik, o peteklerdeki sular dondu. Halen dogalgaz verilmedi. Oyle uzaktan atip tutmakla olacak isler degil bunlar. Beceremiyorsaniz birakin bu isi.

öZALPLI
öZALPLI - 1 hafta Önce

Özalp 2023 te Yardım Kömürüne kavuşmadiki Doğal gazada kavuşsun neredesiniz ey yetkililer

Gjk
Gjk - 1 hafta Önce

Daha Van merkeze bağlı mahallelerin bazılarına doğal gazı goturememissiniz hiç inandırıcı değilsiniz

SIRADAKİ HABER