banner254

Cumhurbaşkanı Erdoğan yerli aşı için tarih verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ''Bunların bir kısmını şimdiden ön siparişlerimizi verdik önümüzdeki ayın sonuna doğru aşıda ilk uygulamaları yapabilmeyi umut ediyoruz. En geç nisan ayında kendi geliştirdiğimiz aşıyı da uygulama seviyesine getirmeyi planlıyoruz.'' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yerli aşı için tarih verdi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisindeki AK Parti Grup Toplantısı'na katıldı. Erdoğan'ın şu sıralar burada yaptığı konuşmadan öne çıkanlar şöyle:

- Salgının seyrini bir an önce aşağıya çekmemiz gerekiyor. Aldığımız tedbirlerin yol açtığı sıkıntıların farkındayız. Salgının seyrinin önüne geçemezsek daha can acıtı tedbirler uygulamak zorunda kalabiliriz. TMM diye ifade ettiğimiz tedbirlere ne kadar sıkı riayet edersek diğer tedbirlere o kadar az gerek olur.

- Nisanda kendi geliştirdiğimiz aşıyı uygulama seviyesine getirmeyi planlıyoruz. Aşımızı tüm insanlığın hizmetine sunma amacındayız. Bunların bir kısmını şimdiden ön siparişlerimizi verdik önümüzdeki ayın sonuna doğru aşıda ilk uygulamaları yapabilmeyi umut ediyoruz. En geç nisan ayında kendi geliştirdiğimiz aşıyı da uygulama seviyesine getirmeyi planlıyoruz

İNTERNET HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Takki Takki
Takki Takki - 7 ay Önce

Görmeyen aşıyı sanki sen buldun bırak bulanlar konuşsunlar