Van’ın o ilçesine yeni devlet hastanesi

Van İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, Saray ilçesine yapılan devlet hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu. 

Van’ın o ilçesine yeni devlet hastanesi

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, beraberindeki Kamu Hastaneler Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Bahadır Öndeş, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Adem Ergioğuz ve inşaat yapı mühendisleriyle hastane inşaatında incelemede bulundu. Yapımı üstlenen firma yetkilileri ve şantiye şefinden bilgiler alan Doç. Dr. Sünnetçioğlu, hastane inşaatının büyük bir hızla devam ettiğini belirterek, hastanenin acil servis ve poliklinikler olmak üzere 10 yatak kapasiteli olacağını kaydetti. 


İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu ve beraberindekiler, daha sonra Saray Kaymakamı Mehmet Halis Aydın’ı, Özalp Devlet Hastanesini de ziyaret etti. 

İHLAS HABER AJANSI

YORUM EKLE
YORUMLAR
65gevaşli
65gevaşli - 2 yıl Önce

Gevaşta kutu gibi hastane var cocuk doktoro yok kadın doğum doktoro yok Allahtan korkun bu millet ne yapıyor adam akılı hastahane yok perişan haldeyiz hepinizden mahşerde hesap soracam Allahın huzurunda

kerim aslan
kerim aslan - 2 yıl Önce

devlet bunlara bosyere hizmet veriyor bence

Osman
Osman - 2 yıl Önce

O ilçe hangisi hangi hani nerde insanların aklıyla dalga geçmeyin ya

Nuri
Nuri - 2 yıl Önce

Ulan vanın erçişe doğru bir hastene yok yalandan bir ilçesine yapacaklarmış vanın her ilçesine cami ve hastane okul ve yol içmesuyu gerek bunların yapan varmı

Ali
Ali - 2 yıl Önce

Özalp ta hastene var.ama doktor yok 2 3 ogrenci oraya birakmişlar pansuman yapmayi bile bilmiyorlar

banner269

banner260