banner211

Yeni bir koronavirüs türü tespit edildi! 10 kat daha fazla...

Bilim insanları tarafından yeni korona virüs yani şu anki korona virüsten 10 kat daha bulaşıcı olduğu bilgisi açıklandı.

Yeni  bir koronavirüs türü tespit edildi! 10 kat daha fazla...

Bilim insanları yeni bir tür korona virüsü tespit edildiğini duyurdu. D614G ismi verilen virüsün şu an dünyayı kasıp kavuran virüsten 10 kat daha bulaşıcı olduğu açıklandı.

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve insandan insana bulaşarak öldüren korona virüsünün yeni bir türü bulundu. Dünya üzerinde 777 binden fazla insanın ölümüne sebep olan korona virüsünün farklı bir türü olan virüse D614G adı verildi.

Uluslararası basında yer alan haberlerde D614G isimli korona virüsü türünün şu an dünyanın mücadele ettiği virüsten  çok daha tehlikeli olduğu açıklandı. Uzmanlar, bu virüsün 10 kat daha fazla bulaşıcı olduğunu duyurdu. HABER3

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2020, 09:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
çile yolu
çile yolu - 10 ay Önce

evet 10 yıldır çok çalıştınız. %45 arsaları aldınız, yetmez gibi bir de düdük düdük parseller üreterek bir birlerine ortak ederek hisseli parseller ile kullanılamaz hale getirdiniz. husumetler artık alır başını gider böyle bir coğrafyada yapılabilecek en büyük kötülüğü yaptınız. aha buraya yazıyorum yine bitmeyecek milletin ağzına bir parmak bal sürüp gidiyorsunuz. artık bu türküyü dinlemekten bıktık. yazıklar olsun.

banner246