banner211

Celal Doğan'dan flaş istifa açıklaması!

HDP Gaziantep milletvekili Celal Doğan'ın seçim öncesi söylediği sözler yüzünden istifa edeceği konusu gündeme gelmişti, Doğan internethaber'e konuştu.

Celal Doğan'dan flaş istifa açıklaması!

Seçim öncesi söylediği iddia edilen "Silahlar konuşursa HDP'den istifa ederim" sözünü yerine getirip getirmeyeceği konuşulan Celal Doğan'a "istifa edecek misiniz" diye sorduk.

HDP milletvekili Celal Doğan seçim öncesi böyle bir söz söylemediğini, "HDP silahı savunursa istifa ederim" dediğini ifade etti. Partisinin barıştan yana tavır aldığını belirten Doğan istifa etmeyeceğini söyledi.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından "Celal Doğan Caddesi"'nin adının da Şehit Yalçın Nane caddesi" olarak değiştirilme karraı alındığını, bu durumu nasıl karşıladığını sorduğumuz Doğan, bu haberin yalan olduğunu, belediyenin gündeminde böyle bir konu olmadığını söyledi.

 

Doğan'ın açıklamaları şöyle:


BELEDİYE GÜNDEMİNDE ÖYLE BİR HABER YOK 

Belediyenin gündeminde öyle bir konu yok. Bu haber tamamen uydurma. 

 

BEN ÖYLE DEMEDİM

"İstifa ederim dediğimle ilgili haber de uydurma. Ben "HDP silahı savunursa ve silah kullanırsa" dedim. Öyle konuştuğumu ispat etsinler yine istifa ederim.

 

YALILARDA OTURANLAR HAYSİYETLERİNİ KORUSUNLAR

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin söylediği "Boğaz’da, yalılarda viskisini yudumlayıp oyunu HDP’ye veren şerefsizler" sözünü de değerlendiren Doğan şunları söyledi:

Bu lafı kime söylüyorsa, o yalılarda oturanlar haysiyetlerini savunsunlar, eğer varsa tabii..


KAYNAK-İNTERNET HABER

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2015, 12:50
YORUM EKLE