banner290

Erdinç Peker’in DEVA Partisi İl Başkanlığı resmileşti!

Dün itibariyle Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) il başkanı atandığı haberleri gelen Vanlı iş insanı Erdinç Peker’in DEVA Partisi Van İl Başkanlığı Ankara’da bugün gerçekleşen görüşme ile resmileşti.

Erdinç Peker’in DEVA Partisi İl Başkanlığı resmileşti!

ŞEHRİVAN HABER/ DEVA Partisi Van İl Başkanlığı’nda yeni dönem başladı. Partinin Van’daki ilk yönetiminde yer alan ve en çok öne çıkan isimlerden birisi olan Erdinç Peker, Van İl Başkanı olarak atandı. Dün itibariyle il başkanlığına atandığı haberleri gelen Peker’in başkanlığı bugün itibariyle resmileşti. Bugün Ankara’da gerçekleşen il başkanları toplantısına katılan Peker, Genel Başkan Ali Babacan ile bir araya geldi.

Babacan başkanlığındaki toplantıya katılan Peker, partinin ana kademesindeki Vanlı siyasetçiler ile de buluştu. İl Başkanı Peker’in il başkanı olarak atandığının resmileştiği toplantıda Van eski milletvekilleri ve DEVA Partisi’nin üst düzey yöneticileri arasında yer alan Kerem Altun, İkram Dinçer ile Doğa Hakları ve Çevre Politikaları Başkanı Evrim Rızvanoğlu da Babacan ve Peker ile aynı karede yer aldı.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2022, 17:19
YORUM EKLE