banner211

Kurtulmuş: Van Zehra Üniversitesi konusu yeniden değerlendirilecek!

Çeşitli temas ve ziyaretlere katılmak üzere Van'a gelen AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş Van'da kurulması planlanan Zehra Üniversitesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Kurtulmuş: Van Zehra Üniversitesi konusu yeniden değerlendirilecek!

ŞEHRİVAN ÖZEL - Bir dizi programlara katılmak üzere Van'a gelen Ak Parti Genel Başkan Vekili Numar Kurtulmuş, ziyaretler öncesi sabah kahvaltısında basın mensupları ile bir araya geldi.

 

Yaptığı açıklamaların ardından gazetecilerin sorularını cevaplayan Kurtulmuş, gazetemizden Ömer Aytaç Aykaç'ın Zehra Üniversitesi ile ilgili sorusunu da yanıtladı. Seçim sonrasında Milli Eğitim, Kültür ve Gençlik Komisyonu görevine getirildiğini hatırlatan Aykaç, bu anlamda bu komisyon başkanı ve önceki dönem Van milletvekili Beşir Atalay'ın çalışmasının ne durumda olduğunu sordu.

 

"Van Zehra Üniversitesi'nin komisyondan geçen kararı Meclis gündemine gelecek mi?" şeklindeki soruya cevap veren Kurtulmuş, üniversite ile ilgili çalışmanın yeniden meclis gündemine geleceğini ve üniversite ile ilgili olarak çalışma yapacaklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 12:16
YORUM EKLE