banner211

Başarılı atletlere Ocak’tan ödül

Kredi ve Yurtlar Kurumu Bölge Müdürü Mehmet Salih Ocak, bu sezon atletizm dalında başarılı olan altı sporcuyu altın ile ödüllendirdi.

Başarılı atletlere Ocak’tan ödül

Kredi ve Yurtlar Kurumu Bölge Müdürü Mehmet Necip Ocak; yurtiçi ve yurtdışında atletizm yarışmalarında sayısız başarılar kazandıran Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm Takımı sporcularından Şeref Dirli, Suat Karabulak, Mehmet Akkoyun, Bahar Atalay, Rıdvan Yılmaz ve Deniz Kazan’ı ödüllendirdi. Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Sinir ve Milli Atletizm Antrenörü Hüseyin Esen ile birlikte sporcuları makamında ağırlayan Mehmet Necip Ocak; başta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Sinir olmak üzere, antrenör ve başarılı sporcuları kutlayarak başarılarının devamını diledi. Ocak, “İlimizde spor faaliyetleri adına böylesi güzel başarılı sporcuları görmek bizleri gerçekten mutlu ediyor. İlimizde her geçen gün artan başarılı sporcularımıza sonuna kadar destek olacağız. Van adına sayısız başarılara imza atan sporcularımıza sahip çıkmak hepimizin görevidir” diye konuştu.

Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Sinir ise; “Atletizm takımımızda ülkemiz ve ilimiz adına birçok madalya kazanan ve yakın bir zamanda ilimizin adını Fransa’da şampiyonluk ile duyuran sporcularımızı ve onların bugüne gelmelerindeki en büyük destekçileri olan antrenörümüz Hüseyin Esen’e başarılar diliyorum. Sporcularımızın müsabakalara katılmaları konusunda her zaman kendilerinin yanlarında olduğumu biliyorlar. İnşallah ülkemiz adına daha güzel başarılara imza atacaklarına inanıyorum ve kendilerine katılacakları müsabakalarda başarılar diliyorum” diye konuştu.(İHA)

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2014, 13:51
YORUM EKLE

banner246