banner290

Başkan Avcı, taraftar gruplarıyla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu!

Vanspor Kulüp Başkanı Mehmet AVCI ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vanspor Taraftarları ile bir araya geldi.

Başkan Avcı, taraftar gruplarıyla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu!

Vanspor’un taraftar grupları olan Karakobralar ve Gölkentliler ile bir araya gelen Vanspor Kulüp Başkanı Mehmet AVCI ve Yönetim Kurulu Üyeleri, taraftarların sıkıntılarını dinleyerek, lokal müjdesi verdi.

Taraftarları temsilen konuşan Karakobralar Taraftar Derneği Başkanı Ercan DÜLGER ve Gölkentliler Taraftar Derneği Başkanı Nevzat ASLAN, taraftarın her zaman, her şartta takımını desteklemeye devam edeceklerini, takımın taraftar ile, taraftarın da takım ile var olduğunu dile getirdi.

Taraftarların yoğun katılımlı buluşmasında taraftara seslenen Vanspor Kulüp Başkanı Mehmet AVCI, takımın zorlu bir süreçten geçtiğini ve bu süreçte taraftarın takımını desteklemekten biran olsun vazgeçmediği için teşekkürlerini iletti.

Taraftarlardan gelen soruları da cevaplayan Başkan AVCI, taraftarlara seslenerek, “Vanspor’un aslanlar gibi taraftarları var, yönetimine de sahip çıkar düzgün iş yapan herkese de sahip çıkar” ifadelerine yer verdi. Vanspor taraflarına lokal müjdesi veren Başkan AVCI, katılımlarından dolayı teşekkür edip, taraftar grup temsilcilerine günün anısına atkı ve polar hırka hediye etti.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE