Beklenen Teknik Direktör transferi gerçekleşti: Şampiyon hoca Vanspor'da!

Yeni sezonda transfer çalışmalarını sürdüren ve yeni sezona şampiyonluk parolasıyla çıkacak olan Vanspor FK, Zeki Yılmaz’dan boşalan teknik direktörlük koltuğunu doldurdu.

Beklenen Teknik Direktör transferi gerçekleşti: Şampiyon hoca Vanspor'da!

Vanspor FK, geçtiğimiz sezon Sakaryaspor’un şampiyonluğunda önemli katkısı olan tecrübeli Teknik Direktör Ercümend Coşkundere ile anlaştı. Vanspor FK'da Erhan altından boşalan teknik direktörlük görevine ligin bitimine iki hafta kala Vanlı Teknik Direktör Zeki Yılmaz getirilmişti. Yeni sezonda 2. Lig’de şampiyonluk mücadelesi verecek olan Vanspor FK, yeni sezona Teknik Direktör Ercümend Coşkundere ile anlaşarak, sezona güçlü bir şekilde başlayacak.

Geçen sezon 32 hafta boyunca Sakaryaspor'un başında olan teknik direktör Ercümend Coşkundere ile ligin son haftalarında yollar ayrılmıştı. Tecrübeli teknik Direktör Coşkundere Vanspor FK ile anlaşarak sözleşme imzaladı.

Vanspor FK'dan yapılan açıklamada, "Kulübümüz, teknik direktör Ercüment Coşkundere ile prensip anlaşmasına varmıştır. Detaylı bilgiler, daha sonra kamuoyu ile paylaşılacaktır." denildi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2022, 16:00
YORUM EKLE