banner211

Fenerbahçe'de ayrılık! Açıklama geldi...

Chelsea Menajeri Frank Lampard, Victor Moses'ın F.Bahçe'den ayrılarak kulüplerine geri döneceği ve başka bir kulübe transfer olacağını duyurdu.

Fenerbahçe'de ayrılık! Açıklama geldi...

Chelsea Menajeri Frank LampardVictor Moses'in Inter'e transfer olmak için Fenerbahçe'den ayrılacağını duyurdu.

Ocak 2019'da Chelsea'den Fenerbahçe'ye 1.5 sezonluğuna kiralık transfer olan Victor Moses'in transferi hakkında gelen soruya Frank Lampard, "Moses, kulübümüze geri dönecek. Ancak, başka bir kulübe transfer olacak. Moses için son görüşmeleri gerçekleştiriyoruz." cevabını verdi.

Moses, 10 milyon euro satın alma opsiyonuyla birlikte Chelsea'den Inter'e transfer olacak.

Fenerbahçe'nin ise fesih karşılığında Moses'ın harcama limitinden düşecek yarım sezonluk 10.5 milyon TL maaşı dışında bu transferden bir kazanç sağlayıp sağlamayacağı netlik kazanmadı.


ALİ KOÇ: "2-3 KİŞİYİ YOLLAYACAĞIZ"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Gaziantep'i 2-0 yendikleri maçın ardından, "TFF Lisans Kurulu, başvurumuzu kısmen kabul etti, kısmen kabul etmedi. Gözünün üzerine kaşı var muamelesi yapılıyor. Haklı başvurumuz kabul edilseydi, 40-50 milyon liralık limitimiz olacaktı. Kadro mühendisliği yapma durumu oluyor. Belki kalabalık olan mevkilerden 2-3 kişi yollayacağız. Sol beke oyuncu alacağız. Belki fazlalık olan yerlerden tasarrufa gitme imkanı sağlayacağız." ifadelerini kullandı.

MOSES: "CONTE İLE ÇALIŞMAK İSTERİM"

Victor Moses da yaptığı açıklamalara İtalyan basınında yer verilirken, tecrübeli oyuncunun, "Antonio Conte ile bir kez daha çalışmaktan büyük mutluluk duyarım" dediği ifade edildi.

HABER7

YORUM EKLE