banner271

İkinci Aboubakar vakası! Yeni sözleşme teklifi yapılan Larin'den şaşırtan cevap

Beşiktaş yönetimi, geçtiğimiz sezon önemli bir çıkış yakalayan Cyle Larin'e yeni sözleşme teklifi yaptığı öğrenildi. Bir yıl daha mukavelesi bulunan futbolcuya, "Sözleşmeni uzatalım ya da istemiyorsan satalım" önerisi sunuldu. Larin'den ise, "Bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istiyorum, sonra konuşalım" cevabı geldi. Larin'in bu yanıtı sezon sonunda sözleşmesinin uzamasına bir maç kala forma giymeyen Aboubakar'ı akıllara getirdi.

İkinci Aboubakar vakası! Yeni sözleşme teklifi yapılan Larin'den şaşırtan cevap

Siyah-beyazlı kulübün başkanı Ahmet Nur Çebi'nin yüz yüze görüştüğü ve teklif yaptığı oyuncu düşünmek için süre istemişti. Larin'in aradan geçen zaman zarfında Beşiktaş yönetimine olumlu yanıt vermediği ifade edildi. Kanadalı futbolcu 1 yıl sözleşmesi kaldığı için tüm kozları elinde bulundururken, sözleşme uzatmaya yanaşmadığı öğrenildi.

"KABUL ETMİYORSAN SATALIM"

Yönetim cephesinin Larin'e "İmzalayalım sözleşmeni uzatalım, kabul etmiyorsan da başka bir takıma bonservisle transferini gerçekleştirelim" dediği belirtildi.

"SONRA KONUŞALIM"

Sabah'ın haberine göre başarılı hücumcunun, "Beşiktaş ile bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istiyorum ayrılık gibi düşüncem yok. Sonra konuşalım" dediği belirtildi.

ABOUBAKAR'I HATIRLATTI

Vincent Aboubakar'da da Beşiktaş aynı krizi yaşamıştı. Kamerunlu oyuncu form yakaladığı dönemde sakatlandıktan sonra sahalara geri dönememişti. Aboubakar'ın sakatlık sürecini bilerek uzattığına dair iddialar ortaya atılmıştı. Ve en sonunda Aboubakar maça çıkmayarak sözleşme uzamasına engel oldu ve Arap kulübüne iyi bir maaşla gitti.

SON DAKİKA

YORUM EKLE

banner269

banner260