banner290

İş İnsanı Celal Şevgin Vanspor FK Başkanı Feyat Kıyak'a “Beraket Duası” tablosu taktim ederek başarılar diledi

Vanspor kendi evinde ağırladığı Fethiyespor'u 2-0 mağlup etti. Maçı izlemeye gelen İş İnsanı Celal Şevgin, galibiyet sevincini ayakta alkışladı. Şevgin, başarılarının devamı için Vanspor FK Başkanı Feyat Kıyak'ı tebrik ederek "Bereket Duası" tablosunu taktim etti.

İş İnsanı Celal Şevgin Vanspor FK Başkanı Feyat Kıyak'a “Beraket Duası” tablosu taktim ederek başarılar diledi

TFF 2.Lig Futbol Ligi Kırmızı Grup’ta mücadele eden Vanspor bu hafta kendi evinde Fethiyespor'u konuk etti. Atatürk Şehir Stadyumu'nda saat 14:00 da başlayan maçı güneşli havayıda fırsat bulan çok sayıda seyirci izledi. Vanspor -Fethiyespor ilk yarıyı 0-0 tamamladı. İkinci yarıda ise Vanspor, taraftarların ve Protokolde maçı izlemeye gelenlerin yüksek tezahüratlarıyla hırslanarak ard arda karşı takımın kalesine 2 gol attı. Tuşba Belediye Başkanı ile birlikte maçı izleyen Şevginler Group Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Celal Şevgin, Vanspor’un galibiyet sevincini ayakta alkışladı. Karşılaşmayı 2-0 tamamlayan Vanspor oyuncuları, sahada Maşallah adlı kürtçe şarkı eşliğinde halay çekerek galibiyetlerini kutladı. 


İş İnsanı Celal Şevgin, Basın karşısında Vanspor FK Başkanı Feyat Kıyak’a başarılar diledi. Şevgin, galibiyetlerin devamı için de “ Bereket Duası” tablosunu Kıyak’a taktim etti. Kendilerini yalnız bırakmayarak desteklerini hep gördüğünü belirten Kıyak, bu jestinden dolayı Şevgin’e teşekkür etti.


TRT Kurdi muhabiri Necmi İdiz’e Kürtçe konuşan İş İnsanı Celal Şevgin: Vanspor’un galibiyetine çok sevindik. İnşallah maçlar hep galibiyetle biter. Futbolcular çok iyi oynadı. Vanspor FK Başkanı Feyat Kıyak ve yönetimi emin adımlarla ilerliyor kendilerini kutluyor başarılar diliyorum. Bizlerde İş İnsanı olarak maddi manevi Vanspor’un yanında olacağız hep moral vereceğiz diyen Şevgin, İş İnsanı camiasının Vanspor’u yalnız bırakmamalarını maddi ve manevi destek vermelerini istedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER