banner211

Vanspor'da 3 isim istifa etti!

Vanspor yönetiminde 3 isim ardı ardına istifa etti. Futbol Şube Sorumlusu Oktay Ukay, AS Başkan Adnan Bayram ve Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Çetin'in istifalarını sunduğu öğrenildi.

Vanspor'da 3 isim istifa etti!

Gece itibariyle Futbol Şube Sorumlusu Oktay Ukay, As Başkan Adnan Bayram ve Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Çetin yönetime istifalarını sundukları öğrenildi. Kulüp yönetiminde yaşanan bu istifaların ardından resmi bir açıklama yapılmazken önümüzdeki günlerde başka ayrılıkların yaşanıp yaşanmayacağı merakla bekleniyor.

Oktay Ukay ve Adnan Bayram

İSTİFALARA TEKNİK DİREKTÖR SEÇİMİ Mİ YOL AÇTI?

Vanspor Futbl Kulübü bugün Zonguldak Kömürspor'dan ayrılan Teknik Direktör Serkan Afacan ile anlaşıldığını duyurmuştu. Daha önce Feyyaz Uçar'ın da yardımcılığını yapan Afacan'ın takımın başına geçirilimesinin, yönetimdeki istifalara doğrudan etki ettiği düşünülüyor. WANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
GÖL KENTLİLER
GÖL KENTLİLER - 9 ay Önce

SİZİ TEBRİK EDİYORUM SERVET SPORDAN AYRILDIĞINIZ İÇİN

KARA KOBRALAR
KARA KOBRALAR - 9 ay Önce

VAN SPORA YENİ BİR RENK GELECEK BAŞKANIMIZ TURGUT LENK GELECEK

Msb
Msb - 9 ay Önce

Yav bıraksınlar da spordan anlayan memleketini seven adamlar gelsin o görevlere

tuşbalı
tuşbalı - 9 ay Önce

he,he birazda o götursun.nasıl olsa tekkedir gelen vuruyor giden vuruyor ama tok yiyemezler bu böye biline.

aşık
aşık @tuşbalı - 9 ay Önce

van sporda ne kalmışki götürsün tuşbalı Turgut lenk hizmet için geliyor

Engin düz
Engin düz - 9 ay Önce

Bayramlar hizmet mi edecek ti sanki. Bu memlekette döktükleri kan, gençlere verdikleri zehir ile yaşadıkları saltana ta lanet olsun

sanayi spor
sanayi spor - 9 ay Önce

servet yenitürk istifaaaaaaaaaaaaa yine yabancılar neden acaba ???????????????? utanmadan para yok dışardan adam getiriyorsun kampa gidecek paranız yok zavallılar sonradan destek yok para yok bırakıyorum artık o enayi esnaf yok sana para verecekler sende kemal sunal gibi kendini yapay boya ile zencileştrip kitelemeye çalışacaksın herreeeeeeee.