Vanspor'dan ayrılan Hamza Küçükköylü'nün yeni takımı belli oldu!

2022-2023 futbol sezonunda 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele edecek olan Vanspor, transfer çalışmalarını sürdürürken, geçtiğimiz sezon transfer edilen ve bu sezon için Kırmızı- Siyahlılardan büyük meblağ talep eden Hamza Küçükköylü ile yollarını ayırdı.

Vanspor'dan ayrılan Hamza Küçükköylü'nün yeni takımı belli oldu!

2022-2023 futbol sezonu için Vanspor'dan yaklaşık olarak 2 milyon 200 bin TL talep ettiği öne sürülen Hamza Küçükköylü ile yollar ayrılırken, Küçükköylü İskenderunspor'a imza attı. Bu sezon 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele etmeye devam edecek olan Vanspor'da, transfer çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ediyor. Bir yandan da iç transferde bazı futbolcularla görüşmeler devam ederken, dış transferde ise, sık elenip, ince dokunuyor.  İç transferde daha önce görüşülen bazı futbolcularla tekrar anlaşma sağlanırken, Kırmızı- Siyahlılardan yüksek miktarlar talep eden Hamza Küçükköylü ile anlaşma sağlanamadı.

Vanspor ile rakam konusunda anlaşma sağlayamayan Küçükköylü, 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından İskenderunspor'a imza attı. İskenderunspor, Küçükköylü'nün transferini "Kulübümüz, en son olarak Vanspor'da forma giyen santrafor oyuncusu Hamza Küçükköylü ile 2 yıllık sözleşme imzalamıştır. Oyuncumuza İskenderunspor forması altında başarılar diliyoruz" açıklamasıyla duyurdu. Geçtiğimiz sezon Vanspor formasıyla 36 resmi maça çıkan Hamza Küçükköylü, kariyerinin en iyi çıkışını yaparak, 17 gol kaydetti.

Van Bölge Gazetesi

YORUM EKLE