Vanspor'dan kritik puan kaybı! Seyircisiz maçta puanlar paylaşıldı

TFF 2. ligde mücadele eden Vanspor FK ve Çorum FK karşı karşıya geldi. Vanspor'un cezası nedeniyle seyircisiz oynanan maçta Çorum FK ile 1-1 berabere kalarak sahasında kritik 2 puan kaybetti. Play-Off rakipleri Afyon ve Hekimoğlu'nun puan kaybettiği haftayı da iyi değerlendiremedi.

Vanspor'dan kritik puan kaybı! Seyircisiz maçta puanlar paylaşıldı

ŞEHRİVAN HABER/ Tuncay KAYA

Taraftarından yoksun maça çıkan Vanspor FK 24. dakikada Mehmet Özdıraz'ın penaltı golüyle 1-0 öne geçti. Golden sonra baskı yapmaya başlayan Çorum FK 34. dakikada  Mehmet Akyüz'ün kafa golüyle Vanspor'a karşılık verdi. Taraftarın olmamasıyla birlikte sessiz geçen maçta ilk yarı 1-1 berabere sonuçlandı.


İki takımında zaman zaman pozisyon bulduğu ve daha atraksiyonlu geçen ikinci yarı aynı skorla devam etti. İkinci yarıda topa sürekli sahip olan bir takım yoktu sahada. Dakikalar 87'yi gösterirken iki takım arasında gerginlik yaşandı ve Çorum FK takımında 24 numaralı Burak Çalık ve 26 numaralı Volkan Okumak sarı kart gördü. İkinci yarıda skor değişmedi ve maç 1-1'lik beraberlikle sonuçlandı. Bu sonuçla Vanspor, son 5 maçta 4 beraberliğini aldı ve haftayı 55 puanla 4 sırada tamamladı.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2022, 16:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
yunanlı
yunanlı - 9 ay Önce

bu takımadan bir cacık olmaz

Vanlı
Vanlı - 9 ay Önce

Bunlar yüzer yüzer kuyruğuna gelir, sonra içine ederler

Temiz toplum, temiz ticaret, insaflı piyasalar...
Temiz toplum, temiz ticaret, insaflı piyasalar... - 9 ay Önce

♤Stokçuluk haramdır, ahlaksızlıktır, vicdansızlıktır.
♤Etiket oyunlarıyla insanları yanıltmak haramdır, ahlaksızlıktır, vicdansızlıktır.
♤ Gramaj oyunlarıyla insanları yanıltmak ve sömürmek haramdır, ahlaksızlıktır, vicdansızlıktır.
♤ Önce fiyatlarına "bindirim" yapıp ardından "indirim" yazarak hile yapmak haramdır, ahlaksızlıktır, vicdansızlıktır.
♤ Pandemiyi, doları, yakıtı, savaşı, krizi, depremi, afeti, ramazanı fırsat bilip mal ve ürünleri gereğinden fazla pahalı satmak, fiyatlarına fahiş zam uygulamak haramdır, ahlaksızlıktır, vicdansızlıktır.
♤ Zincir marketlerde, AVM'lerde, toptancılarda, perakendecilerde, kasaplarda, manavlarda yani bütün piyasalarda fiyatları speküle etmek haramdır, ahlaksızlıktır, vicdansızlıktır.
"BUNLARI YAPAN" ÜRETİCİ, ARACI, TOPTANCI, PERAKENDECİ, ZİNCİR MARKET, YEREL MARKET, AVM, ŞARKÜTERİ, KASAP, MANAV VEYA HANGİ TÜR ESNAF OLURSA OLSUN KENDİSİNİN HARAM BİR İŞ YAPTIĞINI, AHLAKSIZ VE VİCDANSIZ BİR TİCARET YAPTIĞINI HERHALDE DÜŞÜNECEKTİR. ( Not : Bu yorum, genel bir değerlendirmedir, hiçbir adrese veya bu habere yönelik değerlendirme değildir. Her bir ticaret erbabı ve esnaf kendini bu ölçütlere göre sorgulamalıdır.)