banner211

Vanspor’un yeni hocası belli oldu!

Zonguldak Kömürspor’dan istifa eden teknik direktör Serkan Afacan Vanspor ile anlaşma sağlandığı Zonguldak basını tarafından duyuruldu.

Vanspor’un yeni hocası belli oldu!

TFF 2. Lig Kırmızı Grup'da mücadele edecek Vanspor aradığı hocayı buldu. Son olarak Zonguldak Kömürspor'u çalıştıran Serkan Afacan ile söz kesen Vanspor yönetiminin önümüzdeki günlerde hoca ile sözleşme imzalayacağı öğenildi.

ZONGULDAK BASINI DUYURDU

Zonguldak Şafak Gazetesi'nde yayınlanan habere göre 48 yaşındaki teknik adamın Zonguldak Kömürspor'un yaşadığı maddi imkansızlıklar nedeniyle takımdan ayrıldığı belirtildi.  Afacan, yerel basına verdiği demeçte  “Zonguldak Kömürspor’un yeri bende ayrı. Yeni sezon için anlaşmamıza rağmen imkansızlıklar ve şartların oluşmaması bu kararı almamda etkili oldu. Geçen sezon bana kucak açan Zonguldak Kömürspor ailesine çok teşekkür ederim.” şeklinde ifadelerde bulundu.

VANSPOR'LA ANLAŞMAYA VARDI

Zonguldak temsilcisinden ayrılan tecrübeli çalıştırıcının Vanspor'la prensip anlaşmasına vardığı belirtildi. Son anda bir pürüz çıkmazsa önümüzdeki günlerde Afacan'ın kendisini kırmızı siyahlı renklere bağlayan sözleşmeye imza atacağı öğrenildi. WANHABER

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2020, 10:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
SEYFOO ÇEVİK
SEYFOO ÇEVİK - 9 ay Önce

SERVET SPORA HAYIRLI OLSUN

GÖL KENTLİLER
GÖL KENTLİLER - 9 ay Önce

VAN SPORA YENİ BİR RENK GELECEK ODA BAŞKANIMIZ TURGUT LENK GELECEK

MEKANSIZ65
MEKANSIZ65 - 9 ay Önce

SERVET BAŞKAN BU İŞ SENİN İŞİN DEĞİL SEN GİT KUMDA OYNA BU ADAM KİM SEN NERDEN BULDUN VANDA BUNDAN DAHA GÜZEL İŞLER YAPACAK VANIN EVLADI VARKEN SEN GİT TELO BELO CELO İLE OYNA YAZIK

UĞUR
UĞUR - 9 ay Önce

Vanın zenginleri devreye girmeli bence gönderin gitsin şimdiki başkanı aynı apartman yöneticisi gibi adam