banner211

Belediyelere FETÖ operasyonu!

Bütün devlet kurumlarında FETÖ temizliği sürüyor. Antalya'da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında 58 belediye çalışanı gözaltına alındı.

Belediyelere FETÖ operasyonu!

Antalya Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar ve Kaçakçılık Şube Müdürlüğü ekipleri, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında belediye çalışanlarına yönelik operasyon düzenlendi. Operasyonda Büyükşehir başta olmak üzere, Konyaaltı, Muratpaşa, Kepez ve Alanya belediyelerinde çalışan 58 kişi gözaltına alındı.

 

HARD DİSKLERE EL KONULDU

Gözaltına alınanlar arasında birim amirlerinin de olduğu belirtildi. Şüphelilerin evleri ve araçlarında yapılan aramalarda ele geçirilen bilgisayar hard disklerine el konulduğu kaydedildi. Operasyonların, şüphelilerin ifadeleri doğrultusunda devam edeceği belirtildi. Operasyon kapsamında Alanya Belediyesinde görevli belediye birim amirlerinin de listede olduğu Levent U, Hüseyin B, Hasan G, Hüseyin S.T, Hamdi İ.Ş, Ali Y, Serdar A, Hasan A, Lokman Ç, Ali S, Cem Ç, Filiz K, ve Naci U. gözaltına alındı. Şüphelilerin evleri ve belediyedeki odalarında yapılan aramalarda bazı belge ve dokümanlara el konuldu.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2016, 21:28
YORUM EKLE