Eş Başkanlar çalışanlarla bayramlaştı

İpekyolu Belediyesi Eş Başkanları Şehsade Kurt, Azim Yacan ve Belediye Başkan Yardımcısı Özlem Tüci İpekyolu Belediyesi ek  hizmet binalarını ziyaret ederek çalışanların bayramını kutladı.  

Eş Başkanlar çalışanlarla bayramlaştı

Kurban Bayramı  vesilesiyle  Erçek’te bulunan ek hizmet binası ve Bostanici Garaj Amirliğini ziyaret ederek çalışanlarla bir araya geldi.  Burada kısa bir konuşma yapan Eş Başkanlar Kurt ve Yacan, “Sizin ve ailenizin bayramını en içten dileklerimizle kutluyoruz. Bayram süresince her emekçinin özveride bulunacağına eminiz”. Dedi.


Akabinde Park Bahçeler Müdürlüğü ekibiyle Bostaniçi Mahallesi’nde bulunan Çiçek Üretim  Serasına giderek burada çalışanlarla  bayramlaşan eş başkanlar,  ardından yine Bostaniçi’nde bulunan  Berivan Kültür Merkezindeki çalışanlarla bir araya gelerek onların bayramını kutladı.


 
Bostaniçi’nden sonra  Çevre Koruma Ve Kontrol ekiplerinin bulunduğu  garajda,  temizlik görevlileriyle bayramlaşan Eş başkanlar son olarak  Zabıta Müdürlüğü ve Yazı İşleri Müdürlüğü Evlenme Bürosunu ziyaret etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER