banner211

Gelecek Partisi Edremit 1. olağan kongresi yapıldı

Gelecek Partisi Van İl Başkanlığı Edremit ilçe başkanlığı kongresini gerçekleştirdi.

Gelecek Partisi Edremit 1. olağan kongresi yapıldı

Gelecek Partisi Van İl Başkanlığı Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU konferans salonunda pandemi kurallarına uyularak ve ağırlıklı olarak teşkilat mensuplarının katılımı ile yapılan kongrede Edremit İlçe Başkanlığına 60 delegenin oyları ile Halit Bitik seçildi.

Gelecek Partisi Van İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık yaptığı açıklamada; Daha önce 6 ilçe ve il kongremizi gerçekleştirdikten sonra, 1 Kasım’da da Ankara’da 1. Olağan Büyük kongremize katılım sağladık. Gelecek Partisi ülke genelinde şu ana kadar, toplamda 74 il ve 400’ e yakın ilçede teşkilatlanmasını tamamladı.

Van’da ise, bugün gerçekleştirdiğimiz Edremit kongresi ile toplamda 7. İlçe kongremizi tamamlamış olduk. Gelecek Partisi Edremit İlçe Başkanlığına seçilen Halit Bitik ve yönetimini tebrik ediyorum dedi.

Şubat ayında GEVAŞ ilçe kongresinden başlayarak 31 Marta kadar kalan tüm ilçe kongrelerini de gerçekleştirmeyi hedeflediklerini belirten Başkan Karabıyık, 1 Mayıs 2021’de yapılması ihtimal olabilecek, baskın seçim, erken seçim veya zamanında yapılacak seçime hazır olduklarını açıkladı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlunun’da Telekonferans İle Katılım sağladığı kongrede teşkilat mensuplarına “ Güneş Van’dan doğarak, Anadolu’nun tamamını aydınlatacaktır’’ ifadeleri salondaki coşkuyu arttırdı ve salondaki teşkilat mensupları SEROK AHMET nidalarıyla tezahüratta bulundu.

Gelecek Partisi Van İl Başkanlığı dördüncü katında hizmet verecek olan Edremit İlçe Başkanlığının Açılışı, İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık, Genel merkez kurucular kurulu üyesi Fevzi Donat, İlçe Başkanları, İl yönetimi, İl Kadın ve Gençlik Kolları başkanları ve teşkilat mensupları tarafından yapıldı.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE