banner211

Resmi hesaplar dışındakilere itibar etmeyin!

Vanspor’dan sosyal medyada dolaşan transfer haberlerine ilişkin açıklama geldi.

Resmi hesaplar dışındakilere itibar etmeyin!

ŞEHRİVAN HABER-ÖMER FARUK TOKTAŞ

Vanspor Futbol Kulübü sosyal medya hesabı üzerinden yaptıkları bir açılama ile vatandaşların yanlış yönlendirilmemesi adına sadece resmi hesaplar üzerinden paylaşılan bilgilere itibar etmeleri gerektiğini belirtti. Son günlerde bazı sayfalardan yapılan Muhammed Demirci transferinin tamamlandığı yönünde paylaşılan bilgiler üzerine bir açıklama yapma gereği duyan Vanspor Futbol Kulübü resmi hesaplarını vererek transfer gündeminin bu hesaplardan takip edilmesi gerektiğini belirtti. Ayrıca kulüpten gelen açıklama ile Demirci ile yapılan görüşmelerin resmi boyuta ulaşmadığının ve oyuncunun transferinin gerçekleşmediği bilgisi paylaşıldı.

İşte Vanspor’dan gelen o açıklama…

“Son zamanlar da bazı taraftar, gazeteci ve fan sayfalarınca henüz resmiyete kavuşmamış transfer ve bunlara ilişkin açıklamalar yapılmıştır. Taraftar sayfalarının özellikle Kulübümüze ait resmi sosyal medya hesaplarıymış gibi açılan bu hesaplar sanki Kulübümüz tarafından açıklanmış gibi paylaşımlarda bulunmakta ve kulübümüzü kamuoyuna karşı zor durumda bırakmaktadır. Bu durum da asılsız bir şekilde paylaşılan transfer paylaşımları hem kulübümüzü hem de bizleri gerçek anlamda takip eden taraftarlarımızı üzmektedir.

Söz konusu duruma ilişkin kulübümüze ait resmi sosyal medya hesapları dışında yapılan transfer ve açıklamalara itibar edilmemesi ve aşağıda verilen resmi sosyal medya hesaplarının taraftarlarımızca takip edilmesi önemle rica ederiz.”

Van Spor Futbol Kulübü Resmi Hesaplar

https://instagram.com/van.sporfk

https://www.facebook.com/vansporfkofficial/

https://twitter.com/van_sporfk

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE

banner201