Van Beşyol’da intihar girişimi

Van Beşyol Meydanı’ndan bulunan katlı otoparkın 3. Katına çıkan 16 yaşlarındaki bir genç kız intihar girişiminde bulundu.

Van Beşyol’da intihar girişimi

ŞEHRİVAN HABER: ÖMER FARUK TOKTAŞ- Van Beşyol Meydanı’ndan bulunan katlı otoparkın yerden 15 metre yükseklikte bulunan 2. Katına çıkan 16 yaşlarındaki bir genç kız intihar girişiminde bulundu. Vatandaşların meraklı gözler ile takip ettiği olay dakikalar önce Beşyol Meydanı’nda gerçekleşti. Edinilen bilgilere göre genç kız psikolojik bunalım ve ailevi sıkıntılardan dolayı intihar etmek istedi. Hızlı bir şekilde olay yerine intikal eden emniyet güçleri, itfaiye ve acil sağlık hizmetleri ekiplerinin tüm önlemlerini almasının ardından kısa bir süre sonra intihar etmek isteyen genç kız polis ekiplerince ikna yolu ile çıktığı yerden indirildi.  Genç kız ambulansa bindirilerek önlem amaçlı sağlık kuruluşuna kontrolleri yapılmak üzere sevk edildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2019, 18:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Derviş baba
Derviş baba - 8 ay Önce

Küçük kızın bu yaşta kaldıramadığı kim bilir ne derdi vardı.Devlet bu kızımızı sahip çıksın .Okutsun ileride yararlı bir vatandaş yapsın.