banner166

Van halkı özür beklerken Yeşim Salkım’ın yaptığı ise pes dedirtti!

Show TV’de yeni yayınlanan Arıza adlı dizide kötü karakteri canlandıran Yeşim Salkım'ın Van için ‘dağ başı’ diyerek büyük saygısızlık yapmış ve 20 bine yakın tepki tweeti almıştı.

Van halkı özür beklerken Yeşim Salkım’ın yaptığı ise pes dedirtti!

ŞEHRİVAN ÖZEL

Show TV, dizide yapılan bu saygısızlık üzerine #ÖZÜRDİLESHOWTV hashtagi ile 20 bine yakın tepki tweeti almasına rağmen herhangi bir özür mesajı yayınlanmadı.

Yeşim Salkım ise Van halkına özür dilemesi gerekirken yaptığı paylaşımlar ise pes dedirtti.

Sosyal medya hesabından başka kullanıcılar tarafından yapılan saygısızca paylaşımları retweet yaparak kendi profiline taşıyarak bu saygısızca yazılan paylaşıma ortak olmuş olduğu gösterdi.

Yeşim Salkım’ım kendi profilinde paylaştığı saygısızca yorumlar şu şekilde;

O paylaşımlarda şu cümleler yer aldı:

"Okuduğunu anlamayan, dinlediğini anlamayan, izlediğini anlamayan kitle, #ÖzürDileShowtv diye tag açmış. Yeşim Salkım anlatsa anlar mısınız acaba ironiyi."

"Gerçeklerle hayal ürünü olanların karışmaya başlaması insanın akıl sağlığının bozulması süreçlerinde görülür. Ayırt edemez hale gelmek ise ağır 1 ruhsal hastalığın göstergesidir. Siz takılmayın

Show TV'de yayın hayatına başlayan Arıza dizisinin ilk bölümündeki Van sözleri, Twitter'da büyük tepki toplamış, Van halkı Show TV'den özür beklediklerini dile getirmişti.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 17:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selim usta
Selim usta - 4 gün Önce

Ünlü ama cahil bencil ırkçı bir potansiyel var...namus ar insanlıktan nasibini almamış ünlüler siz her gün birileriyle yatan sabah başka birleriyle uyanan mikroplar siniz...Van a kurban olun....

Takki Takki
Takki Takki - 5 gün Önce

Seni altıma bir alsam dağları bir bir eritirim şıllık

İnci araz
İnci araz - 4 gün Önce

Vanda yaşasaydiniz böyle kunuşmazdiz

Yalçın Ersöz
Yalçın Ersöz - 4 gün Önce

abartılacak birşey yok bütün ülkelerde bazen başka bir yer eleştirilir yada dalga geçilir saçma bir konu ayrıca yeşim salkım neden özür dileyecek senaryoyu o mu yazmış o sadece bir oyuncu ne söylenirse onu yapmak zorunda

Vanli
Vanli - 4 gün Önce

Seni vanlılar

Yazık bunlar ne anlar ironik miş vay be ha
Yazık bunlar ne anlar ironik miş vay be ha - 1 gün Önce

Van cennet Van güzel kime niyedilimeonlara yapacağım yoruma yazık değilmi