Ak Parti Van milletvekili adaylarından Van halkına teşekkür

Ak Parti Van Milletvekili adayları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşen mitinge Vanlıların yoğun katılımlarından dolayı Van halkına teşekkür etti.

Ak Parti Van milletvekili adaylarından Van halkına teşekkür

Ak Parti Van Milletvekili adayları yoğun katılımlarından dolayı Van halkı için ayrı ayrı açıklamalarda bulundu.

 

Ak Parti Van Milletvekili adayı Osman Nuri Gülaçar, “Bahçesaray, Başkale, Çaldıran, Çatak, Edremit, Erciş, Gevaş, Gürpınar, İpekyolu, Muradiye, Özalp, Saray ve Tuşba’da yaşayan mitingimize icabet eden, alanı hınca hınç dolduran kadınlarımıza, gençlerimize, çocuklarımıza, büyüklerimize ve tüm kardeşlerimize, gelmek isteyip de imkân bulamayan, dualarıyla destek veren tüm halkımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Sizler göğsümüzü kabarttınız. Allah’ın izniyle 24 Haziran’da Van halkı bir kez daha göğsümüzü kabartacak. Özlenen tabloya kavuşacak.” açıklamalarında bulundu.

 

AŞİRETLERE TEŞEKKÜR

 

Ak Parti Van Milletvekili adayı İrfan Kartal, “Tüm aşiretlerimizin geniş yürekli insanlarına, tüm aşiret mensuplarına teşekkür ediyorum. Bizleri yalnız bırakmadılar. Rahmetli amcam Kinyas Kartal’ın da belirttiği gibi, Allah bu memleketin evlatlarını birbirine düşürenlere fırsat vermesin” ifadelerinde bulundu.

 

ERCİŞ, MURADİYE VE ÇALDIRAN’A ÖZEL TEŞEKKÜR

 

Ak Parti Van Milletvekili Adayı Abdulahad Arvas, “Tüm Van halkına teşekkür ediyorum. Gerçekten gözyaşlarıyla süslenen bir mutluluk yaşattılar bize. Erciş’in Muradiye’nin Çaldıran’ın güzel gönüllü insanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Birçok kardeşimiz Cumhurbaşkanımıza destek için ilçelerden geldi. Katılmak isteyip imkân bulamayanlar da telefonla bizlere ulaştı. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” şeklinde bir açıklamada bulundu.

 

“VANLILAR BİZİ HİÇ YALNIZ BIRAKMADI”

 

Ak Parti Van Milletvekili adayı Ebubekir Kaçmaz, “Van halkı bir kez daha sevincimize sevinç kattı. Ben tüm Van halkına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadınız, biliyoruz ki asla yalnız yürümeyeceğiz.” ifadelerinde bulundu.

 

“KADINLAR BU DAVANIN EN GÜÇLÜ NEFERİ”

 

Ak Parti Van Milletvekili adayı Gülşen Orhan, “Bütün Van halkına hafızalardan çıkmayacak tarihi bir Van mitingi yaşattığı için teşekkür ediyorum. Elbette ki bu davayı en güçlü kılan şey kadınlarımızın fedakarlığı. Kadınlarımız bu davanın en güçlü neferi hiç şüphesiz. Ak Parti’yi Van’da zafere ulaştıracak her bir kadınımıza canı gönülden teşekkür ediyorum.” açıklamasında bulundu.

 

“GURUR KAYNAĞIMIZ OLACAK BİR MİTİNG”

 

Ak Parti Van Milletvekili adayı Yılmaz Kılıç, “Gurur kaynağımız olacak dünkü mitingimize iştirak eden tüm Van halkına teşekkür ediyorum. Yeşil ve mavinin biricik temsilcisi olan Edremit halkına ayrıca teşekkür ediyorum. 24 Haziran’da Edremit’in Van’da en güçlü mesajı verecek ilçelerden biri olacağına inancım tam.” ifadelerinde bulundu.

 

“ESNAFIMIZLA, VAN’IN ÖZ EVLATLARIYLA GURUR DUYDUK”

 

Ak Parti Van Milletvekili adayı Bilal Emre Yörük, “19 Haziran mitingi, Van’ın çehresinin değişmeye başladığının en güçlü kanıtı oldu. Tüm Van halkına kucak dolusu teşekkür ediyorum. Mitingimize ayrı bir ihtimam gösteren Van esnafına teşekkür ediyorum. Van’ın öz evlatlarına gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Biz Cumhurbaşkanımızın yanında onlarla gurur duyduk.” açıklamalarında bulundu. 

 

“EY GENÇ SENSİN BU ŞEHRİN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEK”

 

Ak Parti Van Milletvekili adayı Malik Özbey ise “Bizlere muhteşem bir sevinç yaşatan tüm Van halkına teşekkür ederken, tüm cefayı, sıkıntıyı yaşayan fedakâr gençliğimize bir kez daha teşekkür ediyorum. Unutma ey genç sensin bu şehrin kaderini değiştirecek!” ifadelerinde bulundu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 17:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER