Bir aday daha çekildi!

Ak Parti'de ilçe belediye başkanlığı başvurusu yaptıktan vazgeçen Metin Özarslaner'den sonra bir diğer isim de adaylıktan çekildi.

Bir aday daha çekildi!

Ak Parti'nin hiç başvuru almayan Başkale ilçesinden sonra tek adayı bulunan Saray ilçesinde sular durulmuyor. Saray ilçesi için aday adaylığı başvurusu yapan fakat bir süre sonra adaylıktan vazgeçen Metin Özarslaner'in çekilmesinden sonra bir şok daha yaşandı. Özarslaner'in çekilmesinin ardından adaylık başvurusunu yapan ve Saray için oldukça iddialı açıklamalar yapan Turgut Lenk de başvuru yaptıktan kısa bir süre sonra Saray'dan aday adaylığını geri çekti!

Yaptığı bir açıklama ile adaylıktan vazgeçtiğini duyuran Turgut Lenk, bir Ak Partili olarak ilçe için çalışmaya devam edeceğini ama aday adaylığından çekildiğini açıkladı. Lenk açıklamasında şu ifadelere yer verdi; "VAN İLİ SARAY İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLARAK BAZI SEBEBLERDEN DOLAYI TEK ADAY ADAYI OLMAMA RAĞMEN ADAY ADAYLIĞIMDAN ÇEKİLİYORUM. ŞU ANA KADAR SARAY MERKEZ VE KÖYLERİMİZDEKİ VATANDAŞLARIMA AYRICA VAN HALKIMADA BANA VERDİKLERİ BÜYÜK DESTEKLERİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. ADAYLIKTAN ÇEKİLME KARARIMI GENEL MERKEZE DE BİR HAFTA ÖNCE BİLDİRDİM. HAYATIM BOYUNCA YANLARINDA OLACAĞIMA HİZMET VERECEĞİME KENDİMDE BİR BORÇ BİLİYOR,SİZLERE LAYIK OLMAYA ÇALIŞACAĞIMI İFADE EDEREK SAYIN BAŞBAKANIMIZIN BELİRLİYECEĞİ ADAYA AKPARTİ ‘NİN BİR NEFERİ OLARAK DESTEK VERECEĞİMİ BELİRTMEK İSTİYORUM. TÜM SARAY HALKIYLA BERABER EL ELE OMUZ OMUZA VERİP SARAY BELEDİYESİNİ KAZANARAK SAYIN BAŞBAKANIMIZA TAKTİM EDECEĞİMİZİNİN SÖZÜNÜ VEREREK 2014 YEREL SEÇİMLERİNİN HAYIRLAR GETİRMESİNİ DİLİYORUM. KAMUOYUNA DUYRULUR."


ŞEHRİVAN ÖZEL

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2014, 12:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER