Sivi’den mahalle esnafına ziyaret

Hür Dava Partisi İpekyolu Belediye Başkan Adayı Selim Sivi ve beraberindeki heyet ile birlikte Halilağa Mahalle esnafını ziyaret ederek parti broşürleri ile partilerini tanıttı.

Sivi’den mahalle esnafına ziyaret

İpekyolu Belediye Başkan Adayı Selim Sivi Esnaf Ziyaretleri hakkında; Esnaf ziyaretlerimize, mahalle esnaflarından başlayarak esnafın sorun ve sıkıntılarını yerinde dinleyerek mahallelerin genel eksiklikleri hakkında görüş alış verişinde bulunduklarını belirtti. Van’ın merkezinde olmamıza rağmen mahallelerde şuana kadar bir çalışma yapılmamış, Seçimi kazandığımızda mahalle meclislerini kurarak mahalle sakinleri ile ortak bir çalışma yapacaklarını dile getirdi. Sivi ”Ahsen-i takvim olarak en güzel şekilde yaratılmış insanın fıtratına su-i niyetle yapılan müdahaleler sonucu bozulan fıtrat yeniden yapılandırılmalıdır. Sivi; Kardeş kardeşine zulmetmez, onu darda bırakmaz”.

Bu yüce değerleri yeniden ihya ile bu değerlere sahip olan toplumu yeniden inşa etmek gerektiğini söyledi. Bu uğurda ellerinden gelen çabayı sarf eden, her türlü olumsuzluklara rağmen özünü korumaya çalışan bir Parti olduklarını” belirtti. Ziyaretten memnuniyetlerini dile getiren Halilağa Mahalle Esnafı “bu ziyaret vesilesiyle Hüda Par ile ilgili bilgileri birinci ağızdan aldıklarını dile getiren esnaf, hep beraber halkımıza hak ettiği şekilde hizmet etmek için çalışılması gerektiğini” vurguladı. 

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2014, 12:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER