banner166

VAN'DA MHP'Lİ İSİM AK PARTİ'YE GEÇTİ

Edremit ilçesinde, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'den belediye başkan adayı olan Murat Aksoy AK Parti’ye geçti.

VAN'DA MHP'Lİ İSİM AK PARTİ'YE GEÇTİ

AK Parti Edremit İlçe Başkanlığı Ocak Ayı Danışma Meclisi toplantısı, Van İl Başkanı Zahir Soğanda ve partililerin katılımıyla yapıldı.

 

Toplantıda konuşan AK Parti Edremit İlçe Başkanı Halis Bayramoğlu, “Rabbime şükür ediyorum ki bütün insanların mutluluğu ve refahı için çalışan böylesine seçkin bir topluluğun üyesiyiz ve hakkı hâkim kılmanın kutlu mücadelesini veriyoruz. Genel merkezimiz bu bayrağı bize 10 Temmuz 2014 tarihinde teslim etti. Bizim bu bayrağı en iyi şekilde taşıyıp, bizden sonrakilere daha güçlü ve onurlu bir şekilde teslim etmek tek amacımızdır. AK Parti, Türk siyasi tarihinde benzeri olmayan büyük bir başarıya imza atarak halkımızın teveccüh ve desteğini kazanmıştır. Bundan sonra biz bu başarıya daha katkı sunarak gece ve gündüz çalışmalıyız ki 2015-2023 ve sonraları 2071 hedeflerine kuşkusuz sizlerin desteği ile ulaşılacaktır. Biz Edremit ve ülkemizdeki insanlarımıza hizmetin en kalitesini sunmak için daha çok çaba sarf edeceğimize söz veriyoruz” dedi.

 

Toplantıda bir konuşma yapan AK Parti Van İl Başkanı Zahir Soğanda, 2014 yıllında Milliyetçi Hareket Partisi’nden Edremit Belediye Başkan adayı olan ve istifa ederek AK Parti’ye katılan Murat Aksoy'a rozetini Edremit İlçe Başkanı Halis Bayramoğlu ile birlikte taktı. AK Parti’ye katılım sağlamaktan onur ve gurur duyduğunu belirten Aksoy, bundan sonra ailesi ve şahsının AK Parti bayrağı altında olacağını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2016, 11:38
YORUM EKLE