banner166

KENTTE BÜYÜK İKRAMİYE HEYECANI

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından önceki akşam çekilişi yapılan Süper Loto'da büyük ikramiye Van ve Edirne'ye çıktı.

KENTTE BÜYÜK İKRAMİYE HEYECANI

Orhan AŞAN - Şehrivan


Türkiye’nin farklı uçlarınada buluanan bu iki ile çıkan ikramiye herkesi heyecanlandırdı. Van'da 11 milyon 345 bin 642 lira kazanan şanslı kişi ortaya çıkmazken, kuponun oynandığı bayiinin sahibi Özcan Çelebi, talihli hakkında bir bilgilerinin olmadığını belirterek, “Çıkan para büyük bir para. Biz de aracı olduk. Umarım bizi de görür” Dedi.

Önceki akşam yapılan Süper Loto 359'uncu hafta çekilişinde 2 kişi 11 milyon 345 bin 642'şer lira ikramiye kazanırken, talihli kuponlarından birisi, Van'ın İpekyolu ilçesi Kazım Karabekir Caddesi üzerinde bulunan Özcan Çelebi'nin işlettiği 15 nolu bayide oynandı. Büyük ikramiyenin çıktığı bayi büyük ilgi görürken, bayi sahibi Çelebi, henüz talihlinin kim olduğunu öğrenemediklerini söyledi.

BAYİYE İLGİ ARTTI

Türkiye’nin iki farklı ucunda bulunan Edirne ve Van’a çıkan ikramiye yediden yetmişe herkesi heyecanlandırdı. Çıkan para miktarının büyük olduğunu ifade eden bayi Özcan Çelebi, “Çıkan para büyük bir para. Bayide bir aracıdır ve umarım gelip bizi de görür. Tabii büyük ikramiye bizim bayide oynandığı öğrenilince ilgide arttı” Diye konuştu.

HERKESİ LOTO HEYECANI SARDI

Talihli kişinin Van'dan olduğunu duyanlar kısa süreliğine de olsa büyük ikramiye heyecanı yaşadı. Süper Loto oynayan Vanlı Fuat Sütçü, büyük ikramiyenin Van’a çıktığını duyduklarında çok heyecanlandıklarını belirterek, “Dün akşam ikramiyenin Van'a çıktığını öğrenince çok heyecanlandım. Oynadığım kuponlarımı alıp tek tek ve tekrar tekrar bakmaya başladım. Çıkmadığını görünce yırtıp atacaktım ama yine bayiye gelip baktırayım dedim. Çıkana da hayırlı olsun. Bana çıksa ne yapmazdım. Evin en iyisini arabanın en iyisini çocuklarımın eğitim için ve Van için harcardım” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2014, 12:50
YORUM EKLE