banner211

ÇOCUKLAR OYUN PARKINA KAVUŞTU!

Başkale ilçesinde belediye tarafından yaptırılan çocuk oyun parkı hizmete girdi. Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Abdulselam Öztürk, bayram öncesi çocuklara oyun parkı armağan etti.

ÇOCUKLAR OYUN PARKINA KAVUŞTU!

Başkale ilçesinde belediye tarafından yaptırılan çocuk oyun parkı hizmete girdi. Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Abdulselam Öztürk, bayram öncesi çocuklara oyun parkı armağan etti. Kaymakam Öztürk, bütün çalışmaların yarınları olan çocukların mutluluğu için olduğunu belirtti.

 

“VATANDAŞIN SESİ OLACAĞIZ”

“Ramazan Bayramı öncesi çocukların rahat oyun oynayabileceği ve mutlu olacakları oyun parkını kendilerine armağan ettik.” diyen Öztürk, şöyle konuştu:

“Belediyecilikte yeni bir soluk olarak hizmet vermeye anlayışı içerisindeyiz. Vatandaşlarımızın sesi olarak, devlet olarak vatandaşımızı mutlu etmektir. Bu ilkeden hareketle çalışıyoruz. Başkale’de yaşayan vatandaşlarımızın memnun olmaları, yapılan hizmetler neticesinde hayatlarının rahatlaması, çağdaş bir şehirde yaşamaları, ilçelerinden gurur duymaları için çalışmalarımızı yapıyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımız sokaklarda değil daha nezih ve güzel alanlarda oynamalıdır.”

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2017, 09:56
YORUM EKLE