banner290

VASKi’ye alınacak 100 personelin isim listesi belli oldu! İşte isim isim asil ve yedek tam listeler

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürlüğü’nün iştiraklerinden olan Van Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel Anonim Şirketi bünyesinde Mevsimlik İşçi olarak 5 Ay 15 Gün süre ile çalıştırılmak üzere 58 adet Genel Beden İşçisi ve 42 adet Silahlı Özel Güvenlik Personeli alımı için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden ilana çıkılmıştır.

VASKi’ye alınacak 100 personelin isim listesi belli oldu! İşte isim isim asil ve yedek tam listeler

01.12.2021 ile 08.12.2021 tarihleri arasında kariyer.van.bel.tr adresi üzerinde alınan başvurular, ilanda belirtilen kriterler çerçevesinde komisyonumuz tarafından incelenerek değerlendirilmiştir. Genel Beden İşçisi ile Silahlı Özel Güvenlik Personel alımına ilişkin toplamda 3136 kişinin başvuruları kariyer.van.bel.tr adresine ulaşmıştır. Yapılan başvurularda Genel Beden İşçisi olarak 1585 kişinin başvuruları istenilen kriterleri taşıması ve buna ilişkin evrak ve belgeleri eksiksiz olarak göndermeleri nedeniyle kabul edilmiş olup 677 kişinin ise başvuru şartlarından en az birini sağlayamaması nedeni ile kabul edilmemiştir.  Yine Silahlı Özel Güvenlik Personeli için yapılan başvurularda ise 558 kişinin başvuruları istenilen kriterleri taşıması ve buna ilişkin evrak ve belgeleri eksiksiz olarak göndermeleri nedeniyle kabul edilmiş olup 316 kişinin ise başvuru şartlarından en az birini sağlayamaması nedeni ile kabul edilmemiştir. 15.12.2021 Çarşamba Günü saat 14:00‘da Van 1. Noter tarafından şeffaflık ilkeleri kapsamında kura çekilişi yapılmıştır. Buna göre 58 adet Genel Beden İşçisi ve 42 adet Silahlı Özel Güvenlik Personel alımı için yapılan başvurular sonucu noter kurasında ismi çıkan asil ve yedek adayların isim listelerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

1- GENEL BEDEN İŞÇİSİ NOTER KURA SONUCU ASİL VE YEDEK LİSTE


2- SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK NOTER KURA SONUCU ASİL VE YEDEK LİSTE

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2021, 11:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
İlhan kayhan
İlhan kayhan - 1 yıl Önce

Mereba ben ilhan evliyim 2 aylık çocuğum var zor ise ihtiyacım var şimdilik teksilde çalışıyorum ama eşim ve çocuğum hakkaride özel güvenlik silahli sertifikam var zor dorumdayım bana göre iş varsa siz ve yetkililerden yardim istiyorum teşekkür ederim

Mehmet öner
Mehmet öner - 1 yıl Önce

Mehmet öner
Mehmet öner - 1 yıl Önce

SIRADAKİ HABER