banner211

Hadise'yi sinirlendirecek sözler: Makyajlı da makyajsız da çirkin

Seren Serengil, sunuculuğunu yaptığı magazin programında Hadise hakkındaki yorumu ile sosyal medyanın gündemine oturdu. Ünlü popçunun, bu sözlere ne cevap vereceği merak konusu oldu.

Hadise'yi sinirlendirecek sözler: Makyajlı da makyajsız da çirkin

Bir markanın reklam yüzü olan Hadise, çekimleri makyajsız olarak gerçekleştirdiği haberleri ile gündeme geldi. Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen lansmanda gazetecilerin karşısına çıkan 35 yaşındaki popçu, “Kadınları yüreklendirmek istedik. İlk kez bir reklam filminde makyajsız kamera karşısına geçildi, o da bendim. Bundan gurur duyuyorum” dedi.

"HERKES KENDİ GİBİ OLMALI VE KENDİNİ SEVMELİ"

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında sunuculuk ve yorumculuk yapan Seren Serengil, Hadise'nin makyajsız olduğu iddia edilen fotoğrafı hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Sivri dilli yorumcu, "Makyajlı da makyajsız da çirkin. Güzel değil yani, bu fotoğraf güzel değil. Allah aşkına güzel mi bu? Tabii ki makyajsız değil, ona rağmen güzel değil" ifadelerini kullandı. Serengil'in, canlı yayında Hadise ile ilgili sözleri sosyal medyanın gündemine oturdu. Ünlü popçunun, bu açıklamaya nasıl bir karşılık vereceği merak konusu oldu.

posta

YORUM EKLE